Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiatal férfiként hülyeség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal férfiként hülyeség veled egykorú lánnyal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Tizenéves koromról 4, mai napig tartó traumám is származik abból, hogy egyszer általános iskolai osztálytársba, kétszer gimis osztálytársba, egyszer pedig egyetemista szaktársamba voltam szerelmes, akikkel egykorúak is voltunk ugye. Más módon, de mind a 4 lány meg is alázott, amikor ezt megtudták. Mellékesen ugye egyik sem viszonozta. De úgy voltam szerelmes, hogy az egyikbe fél, kettőbe másfél, egybe meg talán kb egy évig úgy, hogy közben még kiverni is alig tudtam másra és csak az adott lány járt a fejemben végig. Mindezek olyan 12-20 éves korom között.

A trauma abból jön, hogy úgy érzem ezek miatt is a mai napig, hogy engem nő őszintén nem szerethet, ezér már nem is tervezek hosszú távra a nőkkel és azóta szerelmes sem voltam.


Emiatt már irtózom a gondolattól, hogy velem egy idős lányt keressek, de még az 1-2 évvel fiatalabbtól is félek. Amúgy nem vagyok full lúzer szűz, vagy ilyesmi, 21 évesen elveszítettem, meg azóta voltam kb másfél tucat lánnyal. A külsőmmel nincs baj, csak belsőre voltam visszafogott mindig is és ezek a kamaszkori élmények sem segítettek. Olyan 18-20 éves lányokkal ismerkedem, akikkel azt látom hogy már van egy számomra lelkileg biztonságos korkülönbség köztünk.

24/F


2017. nov. 8. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, nekem a korombeli lányok rendszerint túl gyerekesek voltak.
2017. nov. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%

Menj el pszichológushoz. Nem bántásból, de ez valami komplexus, ami nem normális állapot.

Minden ismerősöm saját korabeli párral van együtt...

Engem is aláztak már meg és utasítottak már el, mégse gondolom, hogy engem senki se szerethet..

Neked lelki gondjaid vannak, tök jó, hogy belátod, és traumának hívod. A következő lépés, hogy kezeltesd.

2017. nov. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én most 33 vagyok, és szerintem egy 33 éves nő idős lenne hozzád, szóval igen, hülyeség.
2017. nov. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!