Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti hol szoktatom ismerkedni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hol szoktatom ismerkedni? Gáz ha nekem inkább a velem egykorú vagy fiatalabb csajok jönnek be főként? Csajok ti elzárkóztok a netes ismerkedéstől?

Figyelt kérdés
Sziasztok én 21 /F vagyok és kíváncsian várom a válaszotokat :)

2017. máj. 19. 22:32
 1/2 anonim válasza:

Szerintem egyáltalán nem gáz hogy egykorú / fiatalabb lányok jönnek be neked.

És nem, nem zárkózom el a netes ismerkedéstől, páromat is neten ismertem meg, akivel több mint 3 éve együtt vagyok. Igazából még jobban is tetszett ez a fajta ismerkedés, mert pánikba eső típus vagyok ebben az ügyben.

20L

2017. máj. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem az a normális. Engem inkább az lep meg amikor huszonéves fiúk anyjuk korabeli nőket akarnak maguk mellé.


Nem zárkózom el a netes ismerkedéstől. Nem az a fő platform ahol ismerkedek, nem vagyok fent társkeresőkön, de ha egyéb szociális médián felkeres valaki akkor nem utasítom el automatikusan.

2017. máj. 20. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!