Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Veletek már volt olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek már volt olyan, hogy annyira tetszett valaki, hogy semmi érdeklődést nem mutattatok iránta, mert tudtátok hogy úgysincs esélyetek?

Figyelt kérdés

Mert úgyis érzitek, hogy nincs esélyetek nála. Azt mondta, hogy nem akar barátot. Nem konkrétan engem utasított el, sőt, csak társaságban beszélgettünk és valahogy felhozódott ez a téma.


Az a bajom vele, hogy olyan "jónak" tűnik, hogy szinte alig hiszem el, hogy van ilyen ember a földön. Csendes, de határozott, talpraesett. Úgy érzem, van egy kis világa, amiben elvan a saját maga által megválogatott barátaival (amiből nincs sok), a többiek, akiket pedig nem tart erre érdemesnek, nem érdeklik.

Be akartam jelölni facebookon, de láttam, hogy milyen kevés ismerőse van, féltem, hogy visszautasítana. Nem rég viszont ő írt rám messengeren (de nem jelölt be), sulis dologgal kapcsolatban. Gondoltam, hogy megkérdezem, hogy hogy van vagy ilyesmi, de ez így elég random lenne és ebből rögtön levágná, hogy érdekel.


21/F (a lány 20)



2017. nov. 9. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Pedig érdemes lenne érdeklődést mutatnod, mert simán elsülhet jól is a dolog.

Na meg ennek a nem akar barátot szövegnek nem szabad bedőlni, mert a nők sem tudják hogy mit akarnak maguk. Vagy ha egy talpraesett, karizmatikus pasas kezdeményezne nála hamar elolvadna. Na meg ez részben, nem is tudatosan, de csak szelektál, mert aki ennyitől megriad hogy azt mondja nem akar barátot, az alapból kiesik a rostán.

2017. nov. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
36%
Volt persze, de csak mert ő sem mutatott semmi érdeklődést. Akkor meg mi értelme.
2017. nov. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És miért baj az, ha levágja, hogy érdekel? Szerintem írj neki, ne rugózz ezen, legalább tudni fogod, hogy mi a helyzet.
2017. nov. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Volt. Nagyon rossz érzés tud lenni, hogy nem mutathatod ki hogy mennyire is tetszik neked. Teljesen ugyanígy érzek hogy nincs esélyem valakinél. Majd bele pusztulok.


Viszont te ha bátrabb vagy beszélj vele amint lehetőséged adódik, írj is neki bármilyen indokból. Fogod látni hogy mennyire viszonyul pozitívan hozzád, érdeklődik-e ő is felőled, kezdeményez pl.beszélgetést, milyen hamar válaszol neked stb.

2017. nov. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!