Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, veletek volt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, veletek volt már olyan, hogy egy pasit azután kezdtetek el érdekelni, mikor ti már nem mutattatok érdeklődést?

Figyelt kérdés
Pl srácnak szimpi vagy, minden klappolna, de épp olyan időszaka van, mikor inkább csak szexelgetni akarna. Ezért te nem beszélsz vele többet, te komoly kpcsolatot akarsz. Volt már veletek olyan, hogy a pasi ezután kezdett el igazán érdeklődni irántatok?

2017. máj. 23. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha mást akar valaki, akkor felesleges erőltetni. Olyan sok volt, hogy játszották a nagymenő vagány csávót és mikor nem dőltem be neki, na akkor rákapcsoltak és "komoly kapcsolatot kereső úriemberek" lettek....hát kösz nem, ennyire hülye nem vagyok :D
2017. máj. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Na igen, kezdjük ott, hogy utólag meg már engem nem érdekelne..:D
2017. máj. 23. 17:54
 3/3 anonim ***** válasza:

Olyan még nem volt, hogy az illető csak szexet akart volna, és utána kapcsolt úriember üzemmódba. Olyan volt, aki többször is bepróbálkozott, és minden alkalommal szexuálisan.

Olyan viszont volt nem is egyszer, hogy a másik szakított egy kezdődő 2-3 hónapos, esetleg fél éves "kapcsolat" után, amibe nem tett bele apait-anyait, mert úgy gondolta h jó az úgy... Aztán ráébredt, hogy mennyire értékes voltam számára és visszakönyörögte volna magát. Az meg már késő bánat volt...

2017. máj. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!