Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudnék lépni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék lépni?

Figyelt kérdés

Van egy visszahúzódó lány, akivel ismerkedtem régen, de valami ok miatt kis idő után eltolt magától. Ekkor ő 10, én 11. osztályos voltam. Később kiderült, hogy a "rámenőségem" miatt történt. Egyáltalán nem voltam rámenős, de ezt állítja. Kis idő után párkapcsolatba léptem egy lánnyal, és a kapcsolatban tettem még egy próbát, de mondta: "Lehet bunkó leszek, de nem tudom hogy adjam a tuttodra, hogy nem akarok semmit."

Tudattam vele, hogy megismerni akarom és barátságot akarok vele, de végig arról beszélt, hogy nem akar párkapcsolatot, holott nem volt ilyenről szó.

Amikor a barátnőmmel voltam, akár egyedül, mindig mosolygott és nevetett a barátnőivel, csak akkor, mikor előttük mentem el. Erre a barátnőm is panaszkodott, mikor egyedül volt.

Az 1 éves 3 hónapos kapcsolatom után kicsit megviselt a szakítás, de még mindig úgy érzem hogy szeretnék vele barátkozni, valami megfogott benne. Ő az egyetlen, akiért 2 év után is kötődök.

Facebookon kommunikálni nem tudok vele, mert letiltott.

Mit tudnék tenni, hogy megkedveljen, tudjak vele beszélni?


Előre is köszönöm a segítséget! 19f



2017. nov. 13. 09:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem fog menni... sajnos.

Jobb tovább lépni.

2017. nov. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak van valami megoldás. Például élőben odamegyek hozzá amikor egyedül van, és úgy beszélek vele?
2017. nov. 13. 10:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Megoldás, hogy tanulj.

Vedd észre, más mint amit érzel.

2017. nov. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Annyi lány van, mint égen a csillag. Vele sohasem fogsz igazi párost alkotni, mert neki ehhez kevés vagy. Ezt nem bántásból mondom, hanem hogy lásd, nem jövünk be mindenkinek egyformán, mint ahogy nekünk sem jön be mindenki. Van, akit képesek vagyunk szeretni, és van, akit nem. Van, akit képesek vagyunk NAGYON szeretni, és van, akitől kiráz a hideg. Érted? Nem illetek össze, ennyi az egész. Lépj tovább, és tanulj a történtekből.
2017. nov. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!