Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk ti, lájkoljátok más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti, lájkoljátok más lányok képeit ha van barátnőtök? Miért csináljátok?

Figyelt kérdés

És itt nem a lány haverjaitokra értem. Hanem akik ismerőseitek lesznek időközben stb.


Lányok titeket zavar ha a barátotok másokat lajkol? Kommentel?


2017. nov. 13. 20:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Mi a pennát keres ez a kérdés a Felnőtt párkapcsolatoknál?
2017. nov. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%
igen lájkolom. Csak úgy, semmi különös okom nincs rá. Nem, nincs belőle gond. Nem vagyok ovisok :)
2017. nov. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Sunshinedoll ***** válasza:
76%
Attól függ, miket kommentel, meg milyen típusú képeket lájkolgat, de amúgy alapvetően nem zavar.
2017. nov. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
*vagyunk. bocs
2017. nov. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom néha még az enyémeket sem szokta, nemhogy másét xD

Igyekszünk nem facebookon élni az életünket, hogy elkerüljenek bennünket ezek a problémák :) Ha élőben “ lájkol “ valakit, az számít igazán, és az úgyis kiderül előbb-utóbb :)

2017. nov. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%

Hogyne lájkolom...persze....mindenki tudja akinek volt már olyan “vad szerelmes” kapcsolata, hogy ez egyenlő a halállal.

“Teeee nyomorúlt, mit lájkolgatod, menjél feküdj le vele” helyzeteket értem. :)

Ami amúgy aranyos, meg olyan...tini, felhozza a gyereket az emberben. Nah...biztos értitek.....

Amúgy se szoktam lájkolgatni, megszüntettem jópár hónapja....és sokkal jobban vagyok. ;)

2017. nov. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
85%
Mi az a Facebook? :)
2017. nov. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%

#7

-egy ember, aki kilépett a Matrixból! :D

2017. nov. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán mi a francért nézegetném, kit lájkol vagy kinek kommentel? Semmit nem jelent, az ő dolga, nekem meg rendben van az önértékelésem, szóval az ilyen piti baromságok el se érik az ingerküszöböm.
2017. nov. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy barátnő?
2017. nov. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!