Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Főleg fiúk! Ti mit éreztek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főleg fiúk! Ti mit éreztek, miért csináljátok, hogy egy foglalt lánnyal táncoltok és mondjátok neki aludjon veletek?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, hogy fiúk tudják, hogy van pasija a lánynak, de mégis buliztok vele stb.

Nem piásan !


2017. aug. 9. 15:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kangörcsöt.
2017. aug. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szerinted mit? Azt, hogy szeretnénk szexelni vele.


Én nem szoktam ezt csinálni, de attól még ilyen egyszerű. Sokan nem veszik figyelembe, hogy ki van kapcsolatban és ki nem, úgy gondolják, hogy aki elcsábítható, azt miért ne csábítanák el.

2017. aug. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
És ha kacérkodik a lány is vele, mert a saját kapcsolata nem kielégítő, akkor rosszat gondoltok a lányról?
2017. aug. 9. 15:32
 4/13 anonim ***** válasza:
49%
Cska az foglalt, akin fekszenek. És aki táncikálgat fiúkákkal, az tuti nem foglalt (érzelmileg legalábbis, megállapodás szerint lehet, de nem az számít tényleg). Nem gondolok semmi rosszat, természetes.
2017. aug. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Végre valaki :)

Érzelmileg nagyon padlón vagyok.

2017. aug. 9. 15:38
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen lánnyal járni biztos nem járnék, gusztustalan dolognak tartom, hogy a barátja mellett flörtölget, sőt ha még a sráccal is alszik, akkor végképp :D De az ilyen pasikról is megvan a véleményem, bár a megcsalás sosem a harmadik fél hibája, hanem azé, aki egyébként a kapcsolatban van :)
2017. aug. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem aludt a sráccal. Meg buliba voltak és a barátja otthagyts, és elment a saját ismerőseihez inni.
2017. aug. 9. 15:43
 8/13 anonim ***** válasza:

"És ha kacérkodik a lány is vele, mert a saját kapcsolata nem kielégítő, akkor rosszat gondoltok a lányról?"


Ugyan, csak annyit, hogy egy kapcsolatfüggő, gyáva kis lotyó aki max egy patront ér meg. Normális nő vagy véget vet a nem kielégítő kapcsolatának aztán szinglin flörtölgethet kedvére, vagy arra fókuszál, hogy megjavítsa.

2017. aug. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Probálta..
2017. aug. 9. 15:48
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges magadrol E/3-ban irni. Ha szar a kapcsolatod, akkor ne csungj egyik fa-szrol a masikra, hanem egyenes gerinccel tisztazd a helyzetet.
2017. aug. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!