Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Honnan lehet tudni/ti miből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni/ti miből érzitek ha valakibe kezdtek beleszeretni?

Figyelt kérdés

2017. nov. 14. 16:43
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Önismeret kérdése az egész. Az enyém rendben van, ezért mindig pontosan tudom mikor mit és miért érzek, szvsz ez minden emberi kapcsolat alapja.
2017. nov. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Aggódsz érte, sokat gondolsz rá, fura érzés fog el amikor meglátod, kicsit kényelmetlen de mégis nagyon jó érzés.
2017. nov. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Állandóan az eszembe jut bármit is csináljak ás bárhol is legyek.
2017. nov. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
A szervezetem elkezdi velem tudatni: gyomorösszehúzódások, a kiszemelt közelében jeletkező bizsergető érzés, zavarba jövés, étvágytalanság, alvászavarok, ha nincs velem/nem látom, rosszkedvű, levert vagyok, a gondolataim az élet megszokott dolgairól egyre inkább rá terelődnek, ingerültség is jelentkezhet... szóval önkéntelenül jelez a szervezet, hogy vágyik a hőn áhított személy közelségére, érintésére, szerelmére.
2017. nov. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én is hasonlókat érzek...:)
2017. nov. 14. 18:19
 6/8 anonim ***** válasza:

Elemzem magam.

Tudom, nagyjából hány százalékosan vagyok szerelmes egy emberbe. Nem olyan nehéz...

2017. nov. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sokat gondolsz rá, elkezd hiányozni, nézegeted, hogy mikor volt fönt, és csalódott vagy, amiért nem írt/vissza. Személy szerint nálam ilyenkor lejátszódik egy olyan pár napos folyamat, amikor elkezdek csodálkozni azon, hogy hiányzik és mennyit gondolok rá, és ilyenkor elkezdem meggyőzni magamat arról, hogy "nem, az nem lehet... nem vagyok belé szerelmes". Aztán kb 2 nap múlva beletörődök, hogy de igen.
2017. nov. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem úgy kezdődik, hogy először elkezd ,,tetszeni"hogy pl. milyen szép/de jól néz ki ma. De általában ilyenkor még magamnak se vallom be. Aztán amikor elkezd beszélni mondjuk a volt szerelméről, akkor kicsit féltékeny leszek hogy de jó (volt) annak a lánynak, hogy szerelmes volt belé... aztán egyszercsak (amikor hosszabb időt töltök vele) elkezd ,,lángolni" a szerelem, és csak rá tudok gondolni...
2017. dec. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!