Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lehetséges megszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetséges megszeretni, beleszeretni úgy valakibe, hogy még soha nem találkoztatok? Csak netes és telefonos beszélgetések után?

Figyelt kérdés
2016. okt. 7. 11:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Igen, velünk megtörtént, több mint 2 éve vagyunk együtt.
2016. okt. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
szerintem igen, de MUSZÁJ találkozni, ha már így éreztek.
2016. okt. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen.Én neten ismerkedtem meg a párommal,sokat irogattunk,telefonon beszélgetünk,és beleszerettem még mielött találkoztunk volna.25N
2016. okt. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nagyon jó olvasni, hogy mással is megtörtént, és ráadásul kapcsolat lett belőle :) Persze, szeretnénk találkozni most már!
2016. okt. 7. 11:29
 5/19 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem nem. Attól, hogy vannak, akiknek bejött, még korántsem azt jelenti, hogy ez a törvényszerű.

Írok egy példát... mikor társkeresőn ismerkedtem, volt egy férfi, akivel nagyon azonos hullámhosszon voltunk, mindenben megfelelt az elképzeléseimnek, még külsőre is az esetem volt.

Aztán eljött a személyes találkozó időpontja, és a kisugárzása, metakommunikációja egyszerűen taszított. Képtelen voltam vonzódni hozzá, pedig nagyon szerettem volna. A személyes benyomás dönt el mindent, azt pedig nem pótolja sem a netes, sem a telefonos beszélgetés.

Persze lehet szerencsétek, de nem törvényszerű.

2016. okt. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Lehet beleszeretni "valakibe", csak nem abba a személybe, akivel neten, telefonon beszéltél. Ilyen kommunikáció során csak egy icipici szegmensét ismered meg a másiknak, azt is meglehetősen torzan. A hiányosságokat pedig ideális tulajdonságokkal töltöd fel, és kész is az az illuzórikus személy, akibe igen könnyű szerelembe esni, csak nem sok köze van a valódi személyhez.


Úgyhogy lehet, de nem érdemes.

2016. okt. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Azért nem vagyok fülig szerelmes, és tudom, hogy a személyes ismerkedés során fog eldőlni igazán.

Nagyon jókat írtok!

2016. okt. 7. 11:35
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért neten sok minden kimarad, nem tudod hogyan beszél élőben, mennyire igényes magára a hétköznapokban, nem tudod milyen illata van, a személyiségének csak egy kis részét ismered meg.
2016. okt. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Neten annyit lehet eldönteni, hogy egyáltalán érdemes személyesen is találkozni, megvan-e a szimpátia, az érdeklődés egymás iránt. Szerelemről szerintem már csak akkor érdemes beszélni, ha már eléggé ismerem a másikat.
2016. okt. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Két internetes kapcsolatom volt eddig.


Az elsőnél szerelmet éreztem már az első találkozó előtt, de nyolc hónapnyi levelezgetés és telefonos beszélgetés után az első randi nagy csalódás lett. Élőben már nem tetszett, a mimikája, a viselkedése nem olyan volt, amit elképzeltem, így hamar vége lett.


A másodiknál pont fordítva volt, mivel távkapcsolat volt, elég sok idő telt el, mire az első randiig eljutottunk, a napi 4-5 órás telefonbeszélgetések után szinte mindent tudtunk a másikról. Én akkor még nem éreztem, hogy szerelmes lennék, a férfi viszont már akkor elhalmozott a szerelmes üzeneteivel. Az első randi kétnapos volt, mivel nagyon messziről utazott fel Budapestre. Jól éreztük magunkat, nekem nagyon imponált, hogy mérhetetlenül odavolt értem, leste minden kívánságomat, ilyet még sosem kaptam azelőtt egyetlen exemtől sem. Nagyon jól megvoltunk, hihetetlen összhangban. Szépen, lassan kezdtem beleszeretni, szinte észrevétlenül, de egyre mélyebben. Az már más kérdés, hogy ahogyan ezt megérezte, ő elkezdett egyre távolságtartóbb lenni, majd végül közölte, ne haragudjak, ha megszerzi egy nő szerelmét, már nem kihívás neki többé ...


Szóval hiába lett volna happyend a második verzió, óriási pofára esés volt.

2016. okt. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!