Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Olyan emberek akik szeretik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan emberek akik szeretik egymást miért szakítanak ha utána pedig szenvednek egymás nélkül?

Figyelt kérdés
2017. nov. 15. 09:41
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Mert betegek.
2017. nov. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Szenvednek - de csak egy darabig, mert az idő mindent elrendez. Aztán némileg racionálisabban nézve a dolgokat, rájönnek, hogy jó döntést hoztak: mert a mérleg nyelve végül afelé billen, hogy a kapcsolatban több volt a rossz, mint a jó, ezért inkább nem mérgezik magukat egymást azzal, hogy együtt maradnak.
2017. nov. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%
Talán azért mert nem ismerik a kompromisszum és a feltétel nélküli szeretet fogalmát. Elsőre ez a kettő jutott eszembe.
2017. nov. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Van, amikor szereted a másikat, és szenvedsz szakítás után, de meg kell hoznod a döntést, hogy hosszútávon jobb legyen neked. Nem passzoltok össze, a másik az anyját jobban szereti, nem azonos a véleményetek pl. arról, hogy akartok-e gyereket, agresszióra hajlamos a párod, nem ugyanott akartok élni stb.
2017. nov. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Én azért szakítottam, mert tönkretett a kapcsolat, az állandó féltékenykedése, hisztije, a kezeletlen komplexusai, az, hogy semmit nem volt hajlandó ezzel kezdeni, neki ez volt az alap. Szerelmes voltam (nyilván az elején ő se volt ilyen, fokozatosan jött elő, én meg fiatal voltam és tapasztalatlan), de ez nálam semmire se kifogás, arra pláne nem, hogy évekig szenvedjek. Igen, szar volt egy jó darabig, igen, átmenetileg itt is szenvedtem, viszont sokkal rövidebb ideig, mint ha vele maradok. Hosszútávon a lehető legjobb döntés (és értelmes ember ezt nézi, nem az érzelmeit), egy másodpercig se bántam meg.
2017. nov. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert az élet közbeszól. Olyan akadályt gördített elénk, amit nem tudunk megoldani. Hiába a szerelem, hiába szenvedsz, el kell engedned.
2017. nov. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem szeretik egymást igazán akkor.Az én véleményem szerint.
2017. nov. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A szeretet nem eleg egy jo, normalisan mukodo kapcsolathoz. Hiaba szerettem en az exem, ha akarmit probalkoztam, beszelni, javasolni, iranyitani, 2 ev utan is szornyu volt a szex. Ha ertelmi kepessegekben egyaltalan nem passzoltunk, mert egy osszetett mondatnal ugy lefagyott az agya, mint az internet explorer. En liberalis vagyok, o meg nagyon maradi, konzervativ, a "no ne menjen sehova, a ferfinak mindent szabad", o tanyan akart elni, en meg nagyvarosban, korlatozni akart mindenben, de no letemre en tartsam el, mert o a hobbijanak el...

Nem minden a szeretet. Nagyon sok embert lehet szeretni egy elet soran.

2017. nov. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sokáig én is abban a hitben éltem, hogy csak szerelem/szeretet elég egy jól működő párkapcsolathoz. Mekkorát tévedtem! Hiába szerettük egymást, ha alapvető dolgokban teljesen más véleményen voltunk és abszolút máshogy képzeltük el a jövőnket. Fogalmazhatnánk úgy is, hogy egymás szöges ellentétei voltunk. Évekig voltunk így együtt és éreztük, hogy már komolyodnia kellene a dolognak, de minketten beláttuk, hogy így ebből házasság nem lehet és jobb lesz, ha még addig szakítunk, míg semmi komoly nem köt minket össze. Nem mondom, hogy nem szenvedtünk sokáig utána, mert igazán szerelmesek voltunk, de mindkettőnknek jobb (lesz) hosszú távon külön.
2017. nov. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!