Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Magyar vagyok és Német állampo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Edit68 kérdése:

Magyar vagyok és Német állampolgárral kötnék házasságot. Osztrák területen. Egy éve élünk együtt a házában, nem élettársi kapcsolatban csak egymás mellett. Milyen kötelezettségekkel jár ez, nekem? Köthetek e úgy házasságot hogy utána nem 1 a lakhely?

Figyelt kérdés
Magyar vagyok.Beszélem az itteni nyelvet..De félek,mert elég sok rosszat hallottam
2014. nov. 5. 10:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is külföldivel házasodtam, az ő országában, és a nagykövetségen mindenről tájékoztattak.


Itt ezer laikus ezerféle véleményt fog mondani. Ha meg majd valami nem megy rendben, akkor az illetékes hatóságoknál nem hivatkozhatsz a GYK-ra.

2014. nov. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mitől félsz? Nem egyértelmű a leírás. Köthetsz házasságot, valószínűleg egyszerűbb lenne valamelyikőtök hazájában, de nincs semmi akadálya, hogy valaki külföldi állampolgárral házasodjon. Ha magyarok lennétek, akkor nem kell ugyanazon a helyen laknotok, de szerintem a ti esetetekben igen, neked is be kell jelentkezned a férjed címére állandóra. Az egyébként semmilyen kötelezettséggel nem jár, nem lesz a tiéd a háza semmilyen esetben sem, mivel házasság előtt szerzett vagyon. Csak azon kell osztoznotok válás esetén, amit a házasság alatt együtt szereztek meg.
2014. nov. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az első válaszadó olyan igazat mondott, hogy nem is kéne a többi választ elolvasnod.
2014. nov. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel. Érdeklődj a helyi magyar nagykövetségen, ők segítenek.
2014. nov. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

akinek nincs takargatni valo dolga nem fel.

Ird mar le mitol felsz ?

2014. nov. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!