Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha megtetszik a haverotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megtetszik a haverotok barátnője akkor hogy viselkedtek vele?

Figyelt kérdés
22 évesekről van szó
2017. nov. 16. 14:45
 1/8 anonim ***** válasza:

ismerd meg a lány kicsit személyesebben, és nagy eséllyel rá fogsz jönni, hogy amúgy nem neked való.

De ott van az a pici esély is rá hogy fülig szerelmes leszel belé ...

2017. nov. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A haverom barátnője, számomra tabu.

Szembeköpném magam, ha máshogy néznék rájuk.

2017. nov. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Tiszteletben tartanám, de titokban azért kiverném rá :D
2017. nov. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

MIUTÁN szakítottunk az exemmel, megtudtam, hogy a haverjának bejövök régóta.

Ő úgy viselkedett velem, mint bárki mással a társaságból, haverként kezelt.

2017. nov. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#4


Férfinak hiszed magad, hogy késztetést éreztél, hogy válaszolj?

2017. nov. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Ugyanúgy mintha nem tetszene.

Ha tetszik, akkor közeli kapcsolatba is tudok lenni vele. De efféle mérlegelésnél lényegtelen, van-e barátja. Amikor már jobban ismerjük egymást, csak ott számítana, hogy akarunk-e kapcsolatot, ami így nem opcionális.

2017. nov. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#5

Miért, így nem ugyanaz? Megtudta a kérdező, hogy egy pasi hogy viselkedett a haverja barátnőjével. A cél ez volt.

Odaírhattam volna úgy is, hogy "Nekem már tetszett a haverom csaja. Ugyanúgy kezeltem, mint bárki mást a társaságból." az ugyanez a sztori lett volna, de nem akadtál volna fenn rajta... akkor meg nem tök mindegy?

2017. nov. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Direkt próbálnék passzív lenni vele. Ugye ha valakinél próbálkozok, azzal kicsit keleckedni és bunkózni is kell, vdle viszont teljesen rendes lennék, semmi ilyen játszadozás vele.


Bár nálam a barát és a haver két külön doljpg. A barátom csajára soha nem mennék rá, de haveréra is csak nagyon kis eséllyel, annak a csajnak nagyon különlegesnek kell lennie. Szerintem te barétra gondoltál itt. Barát csajára NEM hajtunk sohase.

2017. nov. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!