Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Hogyan viselkedtek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan viselkedtek buszmegállóban, plázákban, áruházakban, az utcán vagy egyéb helyeken ha egy ismeretlen fiú megtetszik nektek? Milyen jeleket adtok?

Figyelt kérdés

Csak,mert engem sokszor megnéznek, főleg arcomat, szemeimet, de nem tudom, hogy ez azt jelenti-e, hogy tetszek-e a lányoknak.


Pedig ha tudnám, hogy tetszem a lánynak, tuti odamennék ismerkedni.


2011. szept. 5. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Én mosolyogni szoktam.
2011. szept. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 vikotrot ***** válasza:
100%
Nézz a szemébe. Ha visszanéz, és nem csak néz, hanem +jelet ad le(pl igazít a gallérján, nyakláűncán, vagy kicsit félrebilleni a fejét, stb), akkor érdeklődik irántad.Aztán van a másik véglet, akinek ha a szemébe nézel, gyorsan elkapja, és csak sandán pillantgat vissza.Kettő között a variáció végtelen +2... Menj oda, és kérdezd meg mennyi(és nem, hogy milyen...) az idő. És próbálj meg olvasni a jelekből.
2011. szept. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Keresi a tekinteted és mosolyog ha ránézel... :) Legalábbis én ezt szoktam. Bár ez nem mindig jó mert ha valaki nem tetszik és engem bámul akkor már zavaromban mosolygok de a kettő elkülöníthető szerintem.
2011. szept. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én pont, hogy nem nézek oda ha valaki tetszik, szóval az sem mindig igaz amit előttem írtak. Menj oda hozzá valami szöveggel, mennyi az idő, elment -e már a busz, hol van ez a bolt..
2011. szept. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!