Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok/Nők! Hogyan kerüljek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Hogyan kerüljek közelebb a barátomhoz?

Figyelt kérdés
2017. nov. 16. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Ömmm... nem nagyon értem a kérdést. Egy párkapcsolat attól párkapcsolat, hogy mindenkinél közelebb álltok egymáshoz. Hogy annyira szeretitek egymást, hogy megnyíltok egymás előtt, beengeditek a másikat olyan dolgokba, amikbe senki mást. Ez nem olyan dolog, amit ki lehet alakítani. Ez a szerelem velejárója. Ahol ez magától rövid időn belül nem történik meg, ott szerintem (meg az eddigi tapasztalataim szerint) nincs szerelem, és jó kapcsolat sem lesz belőle.

Vannak emberek, akik nehezen engednek közel másokat, én is ilyen vagyok. De a páromat 1 hét után beengedtem a legmélyebb lelki dolgaimba is.

2017. nov. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A tiedhez nem tudom hogy kerülj közelebb mert nem ismerem. Nyílván így én sem tudom hogy kerülhetnék közelebb hozzá. De figyelj már, mondd már meg én hogy kerülhetnék közelebb hozzá.
2017. nov. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért eltávolodtatok?


Kzelebkerülés természetes folyamat mindketten kelletek hozzá egyikőtök nyit valamivel szinte mindegy mivel és a másik pedig vagy viszonozza vagy nem..

Ha nem akkor ott már gond van :/

2017. nov. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Értesd meg vele, hogy ami a csapból is folyik, meg amit talán a szüleitől is hallott, hogy a férfi akkor igazi férfi, ha elfojtja az érzelmeit, és nem beszél róluk, és a negatív érzelmek közül csak a dühöt éli meg, az mind tévedés, és hogy nyugodtan engedje el magát a társaságodban és beszéljen az érzelmeiről is. Ha viszont tényleg megteszi, akkor nem szabad megszégyenítened. Semmilyen módon. Még játékosan sem hülyézheted le vagy valami hasonló, hanem meg kell értened, hogy valószínűleg nehéz megnyílnia.
2017. nov. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!