Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a jo a tavkapcsolatban?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jo a tavkapcsolatban? Mit tudsz szeretni valakiben, akit nem is ismersz?

Figyelt kérdés

Nem provokativ kerdesnek szanom!

Szimplan erdekel.

Hogy lehet szeretni valakit, akit igazabol nem is ismersz?

Gondolok itt arra, hogy evek ota egyutt vannak, de a kezdetektol csak heti 1-2x talalkoznak a nagy tavolsag miatt. Mi ertelme ennek? Nem tudjak, hogy valojaban milyen is a masik, hogy viselkedik huzamosabb ideig , otthon, a hetkoznapokban, hiszen persze, hogy mindenki a legjobb oldalat mutatja ilyen esetben.


Ebbe most nem tartozik bele az, hogy a kapcsolat kozepen valami oknak fogva X idore nem talalkoznak a felek, csak ritkabban. Ilyen velem is volt munka miatt, egy honapig nem lattuk egymast.


Nekem kell az, hogy legalabb heti 3-4x oszefussunk a varosban vagy egymasnal aludjunk. Kellenek az erintesek, csokok, hogy erezzem, hogy szeretnek. Edes keves lenne az, hogy napi 1 orat skypeolunk es hetvegen szexelunk. Nem is ismerkednek eleve olyannal, akivel csak ez a lehetoseg allna fent. Ez inkabb csak egy baratsag extrakkal kapcsolat lenne.


Ti mit gondoltok errol? Tavkapcsolatban elok valaszait is szivesen fogadom.



2017. nov. 16. 21:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Akármilyen kapcsolatba lépsz, az elején abba szeretsz bele, amit és akit nem is ismersz. Ha minden nap együtt lógsz valakivel, akkor is hónapok kellenek, hogy megismerj valakit. Egy távkapcsolat máshogy alakul ki általában. Elmesélem velem hogy esett meg, és akkor talán máshogy fogod látni.


Szóval volt egy oldal, ahol pár haverral fent voltunk, trollkodtunk már azelőtt, hogy megjelent volna ez a jelenség. És egyszer csak elkezdtem beszélgetni egy lánnyal. MSN címet cseréltünk, és beszélgettünk minden este órákat. Suli után, suli előtt, és úgy vettük észre, hogy tök jól kijövünk, jó lenne találkozni egyszer. Találkoztunk rá 2 hétre kb. ( 70 km volt köztünk - iskolásként nagy távolság ). Majd örültünk, tök jól elvoltunk, majd beszélgettünk tovább. Tudod olyan volt a dolog, hogy lehet hogy nem látom minden nap, de mintha ismerném ezer éve, és ő is engem. Aztán megbeszéltünk még egy találkozót, ahol megbeszéltük, hogy az első találkozón mindketten nagyon tetszettünk egymásnak, nem tudtunk csak a másikra gondolni stb. (én 18 voltam) és összejöttünk. Hetente találkoztunk egy napot, majd pár hónap után már minden hétvégét együtt töltöttünk, és szüneteket, majd 3 év után összeköltöztünk. 7 évet voltunk együtt.


Nem így terveztük, így alakult. Mi volt a jó benne? Ha szerelmes vagy, akkor mi a jó benne? Tudod talán sokkal mélyebb lett a kapcsolatunk azáltal, hogy sokkal többet beszélgettünk, mint mások. Minket az tartott össze. Sokkal jobban megéltük a hiányt, sokkal jobban megéltük az együtt töltött perceket, órákat, napokat. Sokkal jobban örültünk apró dolgoknak. Néha az élet csak úgy alakítja a dolgokat. Nekünk csak meg kell élni. :) Egy percét sem bántam meg.


Munka mellett biztos más lehet. Mi addigra már összeköltöztünk, így nem volt baj.

2017. nov. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet, hogy ismeri jól, csak ritkán találkoznak, de ezt lehet a szép oldaláról is nézni, hogy mindig nagyobb örömmel jár, amikor találkoznak, hoygha az a találkozás nagyon ritkán történik. Vagy nem tudom, lehet, hogy valaki esetleg több másik embert is szédít egyszerre, tehát így sosem unatkozik, és sosincs egyedül, de ez már nem szép dolog.
2017. nov. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Amit az élet dob, fogadd el. Ha egy távkapcsolatot dob, nem tudsz mit tenni, vagy dobod, vagy fogadod.

Tinikorban, kizárt, hogy működjön, ez tény. ;)

22 évesen volt egy távkapcsolatom, kemény volt :D 6 hónapig csak írtunk, jézusom..mennyit, már nem volt mit írni, elfogyott a szó, aztán jött a találkozás. Szar volt a 6 hónap, neki is, nekem is, de ki kellett bírni. Atombiztosra akartunk menni, ha 6 hónapot kibírunk, akkor mindent kibírunk címszó égisze alatt fogant a dolog. Jól is mentek a dolgok miután találkoztunk, fél évre rá, elhagyott, eléggé kicsináltam, nem érdemeltem meg stb.

Nem mondom, hogy könnyű, de kibírható volt a 6 hónap. Kapott egy jópár pofont a billentyűzet közben, meg a földhöz b/\szott telefonok is gyakoriak voltak.

Ha erősek az érzelmek mindkét félről, kibírható/elviselhető. Vagy? Vagy lehet, hogy kell hozzá egy adott fokú őrültség is? Na mindegy. Leírtam amit akartam. :)

2017. nov. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Énis heti egyszer talalkoztam a páronal egy évi. Hétfőtöl Péntekig reg 7töl este 7ig melozott ,Szombaton meg 7töl du 5ig kb. 6kor talalkoztunk és Vasárnap kb 17 18ig voltunk együtt. Köztünk csak 30km-er volt. Én két müszakba meloztam és a lányom miatt esténként nem tudtunk talalkozni ,az ovi is ide kötött.

Fél éve hozáköltöztünk.

Nem foglalkoztunk evvel ,mert szerettük akkor is egymást.

A hoszu kapcsolat titka a kevesebb találkozás.

n27

2017. nov. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Tobb mint 1 ev tavkapcsolat utan osszekoltoztunk es osszehazasodtunk. Nem mondom h nincsenek vitak de nagyon szeretjuk egymast ezek ellenere is. Ha valakit szeretsz akkor nem a tavolsagot nezed, a hibait meg el kell fogadni, o is elfogadja az enyeimet.

Tobb ezer kilometerre laktunk egymastol ugyhogy heti 1 tali nem volt kivitelezheto. Most viszont egymas mellett ebredunk minden nap :P Megérte az a tobb mint 1 év tavkapcsolat pedig nem volt könnyü

2017. nov. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
3 évig éltem távkapcsolatban, kb 1-2 havonta tudtunk csak találkozni vagy még kevesebbszer. Mindennap hosszú órákon át beszélgettünk és sose halt meg a beszélgetés, mindig volt mondanivalónk. Azóta már összeköltöztünk és 4 éve boldogan éldegélünk együtt :)
2017. nov. 17. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nekünk az az előnyünk volt, hogy a megismerkedésünk után szinte egy héttel már együtt éltünk, egy szép nyarat töltöttünk együtt. Most egy évet kell kibírni, nem könnyű. Kb. havonta találkozunk, de mi tudjuk, hogy ez csak ideiglenes és egyébként minden jól működik. Alaptermészetünk hasonló, így sokat beszélünk skype-on, mert igényünk van rá. Repülővel másfél óra, csak lenne egy kicsit jobb az anyagi helyzetünk.
2017. nov. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Vagy ritkan talalkozok vele, vagy soha, utobbit birnam rosszabbul. Nem azert csinaljuk mert ez jo, hanem mert erre van lehetosegunk. Mi naponta nem csak egy, hanem elosztva legalabb harom orat beszelgetunk. Ennyit meg a sajat anyammal sem szoktam, pedig vele egy fedel alatt elek. :D

Persze nem mehet ez igy orokke, de igy is szeretetteljes a kapcsolatunk, nem dugopajtik vagyunk. Talan segit megerteni a mukodokepesseget, ha belegondolsz mennyi rossz hazassag van, zsortolodessel, hallgatassal telnek el evek. Elorebb vannak azzal, hogy minden nap egyutt vannak? Nem nagyon.

2017. nov. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
70%

Az elso jol leirta. Altalaban hamarabb szeretsz bele valakibe, minthogy tuzetesen megismerned. Egyebkent is, mikor mondhato, hogy jol ismersz valakit? Honapok, evek utan? Hany ev utan?

En is tavkapcsolatban elek, heti egyszer talalkozunk, van hogy fel napra, van hogy egy hetvegere. Es a szemelyiseget szeretem. Persze, jo lenne, ha minden este mellette aludnek el, de hat alkalmazkodunk a lehetosegekhez. Egyebkent van ,aki egyutt el a parjaval, de alig beszelgetnek. Lehet, hogy tudjak egymasrol, hogy az egyik rendetlen, vagy haromnaponta agynemut cserel, vagy folyton kapcsolgatja a tvt, de egymas gondolatait nem ismerik. A tavkapcsolatban meg tobbet beszelgetnek, elmondjak mit hogyan eltek meg aznap. Szoval nem kevesbe ismerik egymast csak mas szemszogbol jobban, masbol meg kevesbe ismerik egymast.

2017. nov. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
70%
Azért ez nem igaz, hogy nem ismerjük a másikat. Lehet, hogy személyesen 1 bizonyos ideig nem látjátok egymást, de szerintem így is meg lehet ismerni egymást. Én így is ki tudom ismerni a páromat és ő is engem mivel minden nap beszélünk folyamatosan, megosztunk egymással mindent. Tudjuk hogyan él a másik és éppen mit csinál. Ismerjük egymás jó és rossz tulajdonságait is.
2017. nov. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!