Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit gondolnátok a hirtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondolnátok a hirtelen spontán csókról, az alábbi feltételek mellett?

Figyelt kérdés
Nyilván nem arra gondolok, hogy vadidegen embert lesmárolni az utcán, mert az zaklatás, hanem mikor már valamennyire ismerik egymást a felek, de még nem volt randi vagy ilyesmi, de hirtelen rátör az emberre és megteszi... Ti "szenvedő" félként mit gondolnátok erről? Jól esne, vagy inkább megalázó és gusztustalan dolognak tartjátok?

2017. nov. 17. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Én eléggé csókmániás vagyok, és annak ellenére, hogy nagyon régen nem volt részem benne, nem vetemednék ilyesmire, bármennyire is kívánom. Ha én volnék a "szenvedő" alany, nem tudom, mit reagálnék, több mint valószínű elutasítanám, mert a csókhoz is kellenek érzések a másik fél iránt (nálam). Megfelelő tartalom nélkül ez is csak technika.
2017. nov. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sok mindentol fugg. De szerintem a tobbseg ilyenkor megijed es elhuzodik.
2017. nov. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sok mindentől függ, de ha afféle irányba tartana egymás megismerése, elég jó lenne.
2017. nov. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Cuppp... Lövésem sincs milyen lehet egy csók, tényleg. :-(
2017. nov. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha semmi nincs köztünk, semmi randi vagy ilyesmi, akkor visszakézből eltöröm az orrát - volt már rá példa.


Nagyon gáz, szerintem csak úgy lekapni valakit.

2017. nov. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
# 5.: Remélem nő vagy és nem nőket ütnél meg.
2017. nov. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!