Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló mellett terhes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló mellett terhes lettem, majd spontán elvetéltem a tabletta mentes héten. Ma kell bevennem a következő levél 1. tablettáját. Bevehetem hogy még vérzek?

Figyelt kérdés
A teszt pozitív lett,minden egyezett hogy terhes vagyok.Tegnap ami egyébként is szünet nap volt begörcsöltem és rengeteg nyálkás trutyi kijött belőlem,vérrel azóta is a megszokottól erősebben vérzek..Kénytelen vagyok túltenni magam rajta.:( ma viszont a következő levél első tablettáját kell bevennem.Láttam hasonló kérdéseket itt a gyk-en,de ők nem fogamzásgátló mellett-közben vetéltek el.Így nem tudom bevehetem-e az első tabit ma este?Orvosnál nem voltam a vetéléssel..

2013. szept. 9. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
azért ez már az a szitu, amivel én biztos hogy orvoshoz mennék..
2013. szept. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Naná, hogy ezzel már orvos!
2013. szept. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, hogy ez történt. Egy vetélés után én a helyedben azonnal mennék az orvoshoz.


Egyébként, mit szedsz, és rendes szedés mellett estél teherbe?

2013. szept. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rezia-t szedek,és az az igazság hogy közbe jött egy antibiotikumos kúra.Hülye nem vagyok,kívülről fújom a tájékoztatót,ilyen fajta felvilágosítást nem kérek,DE! A tájékoztató megadja milyen hatóanyagú antibiotikumok gyengítik a hatását és az augmentinnek mivel nem volt olyan és a tájékoztatója sem írta hogy vigyázni kellene(augmentin),és annyira megoszlanak a vélemények hogy kell-nem kell gumit húzni így megszakításosan csináltuk,ami megintcsak nem védekezés de többet ér mint ha belém élvezne..nah,így lettem én terhes -.-
2013. szept. 9. 17:44
 5/7 anonim ***** válasza:

Az összes létező antibiotikum mellett kiegészítő védekezés kell, pont ezért!

Mindenképpen menj orvoshoz és vizsgáljanak meg és ott majd elmondják a gyógyszerrel kapcsolatos dolgokat.

2013. szept. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát pedig az Augmentin a lehető leggyilkosabb a fog.gátlóra nézve. Csodálom, hogy az orvosod nem hívta fel a figyelmedet erre.. Vagy nem tájékoztattad, h fog.gátlót szedsz? Mert akkor te vagy a butus.
2013. szept. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz, mert ha nem megfelelően ürülsz ki, akár még komolyabb fertőzés és gyulladás is lehet a vége. Gyógyszert felejtsd el, ne vedd be, hívd az orvost azonnal, vagy irány a sürgősségi és szólni az orvosnak hogy mész....
2013. szept. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!