Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Ti mit szólnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit szólnátok egy ilyen szerelmes üzenethez?

Figyelt kérdés

A külföldi egyetemi cserefélévem alatt megismerkedtem egy lánnyal, aki szintén cserediák. Már a második találkozó után beleszerettem, és az az igazság, hogy még soha nem voltam annyira szerelmes, mint most. Az érzés, talán ha nem is ekkora intenzitással, de kölcsönös részéről.


A kapcsolatunknak sajnos mégsincs jövője, mert lassan mindketten hazaköltözünk. A lakóhelyeink között nagyon nagy távolság van, így tényleg nincs esélye a folytatásnak.


Iszonyatosan fáj a dolog, úgy beszéltük meg, hogy nem is nagyon találkozunk a fennmaradó időben, ne legyen még nagyobb a szenvedés a végén. Ettől függetlenül rettenetesen kínlódok, gyakorlatilag már enni és aludni sem tudok, pedig korábban soha nem tartottam magam egy érzelmes embernek.


Önmagam megnyugtatására is, azaz az érzelmek kiírása végett, de írtam neki egy vallomásszerű levelet, amelyben kifejtem, hogy még soha egy lány iránt sem éreztem így, és a szenvedés ellenére is örülök, hogy megismerhettem, valamint, hogy mekkora hatást gyakorolt rám ez idő alatt. Az üzenetet a napokban küldeném át neki.


Lányok. Ti nem tartanátok túl soknak egy ilyen levelet? Úgy vettem észre, hogy sokatok elég gáznak tartja az ilyen érzelemnyilvánításokat. Mégis, valahogy úgy érzem, hogy annak tudatában, hogy ő az első, akibe ennyire szerelmes vagyok, elküldeném az üzit.


Mit gondoltok?


F/22



2017. nov. 19. 20:19
 1/1 anonim ***** válasza:
54%

Nem jó ötlet elküldeni. Te sem könnyebbülnél meg, és lehet, hogy őt is felzaklatnád, még nehezebb lenne neki, hogy nem lehettek együtt.


Hasonló helyzetben vagyok, csak nőként. Nyáron megismerkedtem egy férfival, de külföldön lakik, kétséges, hogy valaha látom-e még. Még most is rendszeresen beszélünk, szoros barátság alakult ki köztünk. Ő nem tudja, hogy én többet érzek (lehet, hogy ő is egyébként, nem tudom. Sokat hangoztatta, hogy én más vagyok, mint a többi ember.) és bár rengeteget gondolkodok azon, hogy elmondjam neki, nem látom értelmét. Nem lehetünk együtt, és lehet, hogy csak fájdalmat okoznék neki vele, vagy elrontanám a barátságunkat.


22N

2017. nov. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!