Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Évek óta szerelmes vagyok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évek óta szerelmes vagyok egy nőbe, de amióta megműtette magát már nem tetszik, kiábrándultam. Volt más is így?

Figyelt kérdés

Egy nagyon csinos, nagyon kedves csajról van szó. Plátói a dolog, csak ismerősök vagyunk. Nem is értettem hogy önbizalomhiány miatt plasztikai műtétekre ment. Nem értem hogy egy ilyen jó csajnak milyen önértékelési gondja lehet.... Simán mindenkinek bejön, egy álomnő. Volt .....


Megműtette a mellét, fenekét, feltöltette a száját és az eddig nagyon szexi enyhén görbe orrát (mindenkinek tetszett) ilyen egyen-egyenesre műtette. Rá se lehet ismerni. Állítólag az arcát is fel fogja töltetni vagy mi.


Azóta irtózom tőle ... nem tudok ránézni sem. Ugyanaz a személy de kiábrándultam belőle amiatt hogy ezt tette magával a közösségi oldalak miatt! Nem azért mert így nem tetszik hanem a tudat hogy ilyen buta sajnos. Most 27 évesen elmegy 40-nek is!


2017. nov. 20. 09:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi ebben az érdekes? A média hatására, egyre többen tönkre teszik a természetes szépségüket. Ez is csak a fogyasztói társadalom jellemzője. Jó, kommunikációval pár ember sokat keres vele. Láttam már pár életet, ami telesen tönkre vágtak ilyen farigcsálással. Igazi bányarémek lettek, de kit érdekel, az árát megfizették.
2017. nov. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajnos a férfiak irreális elvárasai miatt, meg amit a médiában tolnak, alig van nő, aki szeretné saját magát. Engem is annyi férfi bántott már, mert nem vagyok vékony, nem vagyok a mai ideál, utálok tükörbe nézni.

Szerintem semmi közöd nincs ahhoz, hogy mit csinál, miattatok lettünk ön izalomhiányosak, mert a férfiaknak sosem elég jó semmi, mindig bántani kell minket.

Javaslom ezt a videót és gondolkozz el kicsit rajta:

[link]

2017. nov. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
41%
Belőlem ábrándult ki pasi, miután megműtettem magam:D De tudod mit? Leszarom, mert ti vagytok a kisebbség. Amióta dúsak a melleim és az ajkam, sokkal több pasi közül válogathatok.
2017. nov. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!