Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy férfibe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy férfibe, akinek van barátnője, de azzal is olyan aranyosan bánik, hogy irigylem őt nagyon. Iszonyatosan tetszik és kellene, mit csináljak?

Figyelt kérdés
2017. aug. 12. 13:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
6%

Csábítsd el. .)


n25

2017. aug. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

"azzal" legfeljebb, vele


Nagyon kérlek ne rondíts bele egy kapcsolatba és kíméld meg magadtól!


Barátnője van, szakíts meg vele minden kapcsolatot és felejtsd el!

2017. aug. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%

1. NEM vagy szerelmes belé, csak vágyódsz utána

2. így kezdődik a k..rvák élete

3. van gerinced?

4. tudnál a tükörbe nézni ezután a viselkedésed és fantáziád után?

5. párja van, fogd fel, lesz..r téged

6. miért olyan szekér után futsz, ami nem vesz fel?

7. inkább keress egy szingli pasit, akivel át tudod élni a csodás dolgokat

2017. aug. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%

Ne légy ri**nc. :)

A pasinak van barátnője, őt szereti. Keress mást!


21/L

2017. aug. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
Rengeteg szingli ferfi van, akik ugyanilyen aranyosan bannanak a baratnojukkel, keresgelj es talalj magadnak sajat ferfit, ne mase kelljen. Ha aranyosan banik vele, akkor szeretik egymast es ugysem fogod erdekelni.
2017. aug. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
Elvileg attól vagyunk emberek többek között,hogy képesek vagyunk az ösztöneinken uralkodni,illetve gondolkodni,mielőtt cselekszünk.Ha van benned tartás,akkor elfogadod,hogy itt nincs keresnivalód.Mást is körülvesz a kísértés,engem is,de hosszú távon soha sem a szerető nyer.Oké,vágysz rá,de ezt lehet irányítani,ha akarod.Lehettek jóban,de nem árt egy bizonyos távolságot megtartani.Saját érdeked is!
2017. aug. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
Hagyd őket békén, keress magasnak szingli pasast.
2017. aug. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%
Hagyd békén!!!! Ez nem szerelem,nem is ismered! Azért bánik VELE szépen,mert szereti!!
2017. aug. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is ugyanebben a szituban vagyok, kedves kérdező! Nagyon megfogott (nem csak külsőre) egy férfi a munkahelyemen, aki hosszú, úgy tűnik nagyon ideálisan működő párkapcsolatban van. Én is irigy vagyok arra a szerencsés lányra, aki a barátnője lehet Neki. Erős a vágyódás bennem (is) a srác iránt, és szívem szerint próbálnék tenni az ügy érdekében... de az eszem szerint tudom, hogy vissza kell fognom magam, és nem kimutatni felé ami bennem van (valószínű azért hogy már kiszúrta)...
2017. aug. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
33%

Megijedtek itt a libák, hogy az ő pasijukat is viszik. Hozd ki magadbol a maxot és akit vinni lehet az vidd is. Ha hűséges és minden oké a kapcsolatban akkor úgysincs esélyed, ha meg nem akkor előbb utóbb ugyis felrelepni. Hajra. :)


N

2017. aug. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!