Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem valakibe, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem valakibe, aki elérhetetlen, ennél talán nincs is rosszabb. Hogy lehet ezen túllendülni?

Figyelt kérdés
Beleszerettem egy magyar színészbe, aki nem olyan felkapott még, de azért volt már 1-2 fontos szerepe. Senkinek nem tudok beszélni erről, mert nem értik, lehurrognak, elbagatellizálják, azt mondják álom, lehetetlen...én mégis TUDOM, hogy szeretem ezt az embert. És olyan, mintha abból, hogy látom a tekintetét ismerném az egész lelkét... Ennél a reménytelen szerelemnél nincs is rosszabb. Mit tehetnék, hogy múljon? Már lassan hónapok óta tart és én mintha minden nap egy kicsit jobban megszeretném...

2017. nov. 20. 21:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A tini párkapcsolat kategóriában megérteném a kérdést. Ezen túlestünk mindannyian 13 évesen. Aztán rájöttünk, hogy egy ember nem egyenlő egy szereppel, és hogy igazából nem is ismerjük az adott embert, csak láttuk, és tetszik. De a való életben is vannak emberek, akik tetszenek, és még meg is tudjuk ismerni őket. Magadban kell tisztáznod a dolgokat, más nem tudja megtenni helyetted.
2017. nov. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne kattogj rajta bá$tya. A nyakam tenném rá, hogy napi szinten csekkolgatod a képeit és ábrándozgatsz. Ne tedd! Fujj! Ejnye!! Foglald le magad valamivel, amit szeretsz és az ilyen ábrándok pillanatok alatt tova szállnak édes, ismeretlen puncisom.
2017. nov. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%
17 évesen én is szerelmes lettem Maria Sharapova-ba, de aztán kinőttem. Szerintem te is ki fogod.
2017. nov. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Vlsz idealizálod. Mert nem tudod, hogy aki a munkájában színész, az gyakran a párkapcsolatában is az ;)
2017. nov. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Dobd ki a TV-t:)) Kerüljél minden filmet amiben szerepel és ne keresd a róla szóló cikkeket:) Na és a neten se keress rá.
2017. nov. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De már sajna anélkül is tudom, hogy milyen a hangja, hogy néz ki...és kb. minden másnap vele álmodok.
2017. nov. 20. 21:26
 7/14 anonim ***** válasza:
Az erotonámia gyógyítható betegség. Keress fel egy jó szakorvost!
2017. nov. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Utolsó, az enyhe fogalomzavar is jól gyógyítható, sőt...;)
2017. nov. 20. 21:31
 9/14 anonim ***** válasza:
41%

#8


Aha, most buktál le troll. Jó szórakozást, bár gonosz dolog valóban létező problémákat parodizálni itt.

2017. nov. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ahelyett, hogy a kérdésemmel foglalkoznál éppen te trollkodsz itt...
2017. nov. 20. 21:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!