Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem a meleg munkatár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a meleg munkatársamba és akárhogyan is próbálom nem tudom kitörölni a fejemből! Napról napra rosszabb . Szerintetek lehetséges, hogy mégis " meggondolja " magát és rájön arra, hogy a lányokkal talán mégis jobb lehet!?

Figyelt kérdés

Lassan fél éve dolgozunk együtt és az elején még csak nem is tetszett. ( Hozzá tenném NEM TUDTAM, HOGY MELEG, semmi jelét nem mutatta, olyan mint egy normális 25 éves pasi )

Aztán észre vettem, hogy titokban mindig néz és én is néztem és egyszer csak el kezdtem érezni, hogy hiányzik amikor szabadnapos és jött az a bizonyos érzés is.. Beleestem.. Aztán egy nap csúnyán összevesztünk (mindketten "hirtelen" természetűek vagyunk ), kiabáltunk egymással meg sértegettük is egymást.. Most nem beszélünk egymással.. :(((

De tudom, hogy neki is rossz mert érzem és mindig figyel , látom, h néz, állandóan néz és én sem birom ki, hogy ne bámuljam egyfolytában.. Megőrülök... Nagyon rossz.. Nem tudok másra gondolni, csak rá. Az a fura, hogy általában a legtöbb srácot simán megszerezhetném de nekem Ő kell.. Miért pont az én nagy Ő-m döntött úgy, hogy bemelegszik ?? Lehetséges, hogy várjak rá és majd talán történik valami ? Vagy hogyan kezeljem a dolgot... Nem értek én már semmit, nagyon magam alatt vagyok :((( Ráadásul lehetne egy előléptetésem, de akkor el kellene hagynom a mostani helyet ahol dolgozom, h másik üzletbe helyezzenek. Visszautasítottam az előléptetést is, mert nem birom ki, h ne lássam nap- mint nap... :((Ha valakinek van valami jó tanácsa, vagy tud egy hasonlo, megtörtent szituaciot akkor légyszi ossza meg velem !!!


23 L


2011. aug. 24. 19:09
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Egyáltalán van rá esély, hogy a melegek belássák, hogy milyen bolondok voltak eddig ?? mármint lehetséges, hogy melegből hetero váljon ??? mert ha legalább egy ilyen eset volt, akkor mindent megteszek érte !!!!!
2011. aug. 24. 19:16
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Melegből heteró nemsűrűn lesz:D Esetleg lehet, hogy biszex.. :)
2011. aug. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
95%
19:23-as vagyok. Honnan veszed azt, hogy a melegek bolondok....? Na mindegy, nincs kedvem veszekedni. A lényeg, hogyha néz figyel meg minden, lehet h a nőket IS szereti. Ki tudja..
2011. aug. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

egyetértek a 87%-ossal

ha valóban ő lenne a nagy Ő, akkor biszex és nem meleg.. :DD

2011. aug. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
19 :31-es.. elnézést kérek, akkor nem bolondok.. nem akartam megbántani Senkit ! nekem végülis mindegy, hogy ki mit kezd az életével, nekem csak egy a fontos: az én szerelmem ne legyen meleg.. a biszexet elfogadom mert ha velem van akkor velem van :)
2011. aug. 24. 19:55
 6/21 anonim ***** válasza:
50%

Ez csak belemagyarázás. Ha tényleg homokos, akkor rohadtul nem érdekled, bármit is csinálsz.

Megszerezheted bármelyik pasit? Mégis az kell, amelyik elérhetetlen. Típikus női idiotizmus.

Egy köcsögből nem hiszem, hogy sűrűn válna heteró. Képzeld el a fordítottját: beléd szeret egy csaj és elvárná, hogy legyél leszbikus. Te mit gondolnál? Hagy békén szerencsétlent, mert ebből nem lesz úgyse semmi.

2011. aug. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
5%

Jó hatással vagy rá :-)

Szerintem lehetséges, főleg azért, mert a melegek létrejöttét szerintem az segíti elő, hogy társadalmilag elfogadottabbak. Ismerek olyat, aki, mielőtt tudott volna arról, hogy van ilyen, eszébe se jutott, hogy meleg legyen, aztán meg meleg lett. Tehát szerintem ez egy döntés, illetve társadalmi jelenség, és szerintem a másik (véleményem szerint helyesebb) irányba is működhet.

2011. aug. 25. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Érdekes módon eddig én nem számoltam azzal a lehetőséggel, hogy esetleg biszex lehet.. ma ki is puhatoltam és igen, az. voltak már barátnői, nem is olyan régen. csak annyi, h a pasikat jobban szereti. És ez nem csak bemagyarázás. tényleg érzem, h van valami köztünk. És nem, nem akarom békén hagyni !!! Mellesleg tényleg szeretem ha egy pasiért meg kell küzdenem, de ez azért már nekem is túlzás... :(
2011. aug. 25. 21:13
 9/21 anonim ***** válasza:
87%

Te lusta dög!!! :)

Nem mindig repülhet a szádba a sült galamb...

ha csak itt vinnyogsz ,hogy beleestél meg ilyenek abból nem fog történni semmi...Ha kell Neked a csávó akkor szerezd meg magadnak!!!

Sok sikert!

Üdv!

2011. aug. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Ha nem lenne meleg, akkor már rajta lennék a témán...

Igy enyhén szolva is kellemetlen .. és hidd el nem vagyok lusta :)))

2011. aug. 26. 21:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!