Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Évfordulót ünneplünk a páromma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évfordulót ünneplünk a párommal. Szeretném meglepni őt az ágyban. Ötlet?

Figyelt kérdés

A szexi fehérnemű már sokszor volt, szóval ezen túl szeretnék ötleteket kérni. Elég bevállalós vagyok -persze a jó ízlés határán belül-, és a párom is szereti a meglepetéseket. Valami nagyon szexit és elfelejthetetlent szeretnék, aminek egy férfi biztos örülne. Már azért próbáltunk ki más dolgokat is, de most valami újat akarok mutatni és nincsen ötletem. Szóval előre is köszönöm a válaszokat!! (Csak normális hozzászólásokat írjátok légyszi) :)

23/N



2017. nov. 20. 22:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
13%

Anál, seggbőlszájba?(írtad, hogy bevállalós vagy)

ha ezek megvoltak, akkor egy harmadik fél?

2017. nov. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
9%
Harmadik félnek bevonhatnátok a legjobb/legcsinosabb barátnődet vagy a húgodat (ha van). Esetleg csinálhatjátok úgy is, hogy ő lesz a domina és kettőtöket aláz közösen és az ő parancsai alapján kell csinálnotok.
2017. nov. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, de semmilyen harmadik felet nem szeretnék bevonni. Ahogy írtam a JÓ ízlés határán belül :)
2017. nov. 20. 22:16
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Jó ízlést a gyakoris állatoktól. XD
2017. nov. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

Akkor várj vele és lepd meg inkább mikulás napján.

Mondjuk megkéred a nagyapád vagy valamelyik sógort a családból, hogy öltözzön be a mikulásnak és miközben téged elfenekel virgáccsal mert rossz kislány vagy, a párod addig az ágyon fekve, fűzőben, combig érő lakkcsizmában és rénszarvas agancsal a fején masztizik rád. :D

2017. nov. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Oh te jó ég! Lehet tényleg rossz ötlet volt kiírni ide a kérdést :D
2017. nov. 20. 22:40
 7/14 anonim ***** válasza:
22%

Valóban nem volt a legjöbb ötlet. :P

Meg igazából legyen fantáziád, minek egyáltalán eltervezni? Nekem életem eddigi legjobbja és legemlékezetesebbje egy szakításkor volt mint utolsó.

Amúgy húsvétra is van pár ötletem. :D

2017. nov. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
35%
Ha együtt laktok, akkor reggel ébreszd egy szopással. Mikor először csinálta barátnőm nagyon meglepődtem.
2017. nov. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem menjetek el egy szexhopba, Ott ezer féle kütyü-mütyü van, válogassatok fantáziátok szerint, ha vesztek valamit akkor meg fog úrülni a barátod esig, vagy addig amíg kipróbálhatjátok. (de lehet hogy te is)
2017. nov. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Krèmezd be a segglyukad ès ülj rá a fszára! 😂😂😂

Itt kèrsz szextippeket? ennyire ne legyèl màr fantáziàtlan!

2017. nov. 21. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!