Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal ma egy éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal ma egy éve vagyunk együtt. De ő nem akarja megünnepelni az évfordulót. Szerintetek ez természetes?

Figyelt kérdés
2017. aug. 14. 14:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
33%
Életkorfüggő, egy idő után szerintem ezt kinövi az emberek java.
2017. aug. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Jellemtől függ. Van, akiknek ez fontos, van, ahol emlitésre sem méltatják. A fontos, hogy a páros ezt maguk közt megbeszélje, mennyire szeretne ennek fontosságot tulajdonitani. Nehogy az egyik fél hiányérzettel küzdjön, vagy úgy érezze, a másiknak nem fontos a kapcsolat. Esetleg egy arany középútban megegyezhettek: nem kell nagy felhajtás, de töltsétek együtt az estét valami kellemes elfoglaltásggal.
2017. aug. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem igen, ez már a világvége. Főleg azok után, hogy skan heti fordulót, havi frdulót is tartanak. Nem is tudm, hogyan lehet ezt túlélni. Sarcasm Off. Komolyra fordítva, kommunikáld le neki, hogy jól esne, ha egy minimális szinten megemlékeznétek az évfordulón erről.
2017. aug. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
71%
Ahogy előttem is írják, jellemfüggő. Mi se ünnepeljük, egyikünknek sincs rá igénye, mégis boldogok vagyunk évek óta.
2017. aug. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
49%
Istentelen o betű, beragadt a billentyűzetem. :D
2017. aug. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Lazy Lover ***** válasza:
14%
nála lehet hogy így van am én is ilyen vagyok nem vagyok 1 ünneplős fajta
2017. aug. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
78%

Ez, emberfüggő. Én, semmit nem ünneplek meg ami kötött.

Viszont, tegnap is, csak úgy spontán, minden dátum nélkül, elmentünk egy, mondhatni, ünnepi vacsira.

2017. aug. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nagy feneket keríteni neki szerintem is fura, de valami kis! meglepetés, kedvesség szerintem jólesik ilyenkor. Tehát azért ne 100%-ban úgy nézzen ki, mint egy teljesen átlagos hétköznap.
2017. aug. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Mi hat éve vagyunk egyutt a parommal es olyan igazi evfordulonk egyse volt
2017. aug. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Tizenévesen az első kapcsolatomban még a hónapfordulókat is ünnepeltük.

Így a 40-hez közel, már csak házassági évfordulót ünnepelnék (ha lenne nekem olyan), egyebet nem tudnék észben tartani. Hogy mikor, melyik hónapban, hanyadikán "jöttünk össze"... Meg különben is, baromira nem fontos. Az a fontos hogy szeretem vagy nem. ha szeretem, akkor meg igyekszem minél több "ünnepet" tartani, dátumtól függetlenül.

40f

2017. aug. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!