Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy a párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a párommal olyan szinten odavagyunk egymásért, hogy ilyen még a filmekben sincs?

Figyelt kérdés

Az egészbe az a legfurább, hogy egyre szorosabb a kapcsolatunk, egyre szebbnek látom, hova fokozódik ez még, normális ez, még veszekedni se szoktunk.

Ma 12 éve vagyunk együtt.


2017. nov. 22. 06:12
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Unnatkozol? Gratulálok lehet addig fikozódik hogy egybeolvadtok.
2017. nov. 22. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Miért van, hogy ennyi idősen is egy tini érzelmi szintjén látod a dolgokat?
2017. nov. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Jól egymásra találtatok, és valószínűleg mindketten nagyon tudtok szeretni és beleélni magatokat az érzéseitekbe.

Sok boldogságot, és maradjon is így ez sokáig! (Ha pedig majd már nem lángolna a szerelem, akkor is szeressétek egymást békességben :) )

2017. nov. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
24%
nyugi, majd elmúlik :D
2017. nov. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
4 válaszból 3 ból árad az irigység. Valahogy így tippeltem. Ez a magyar társadalom. Én örülök hogy létezik ilyen jól működő kapcsolat. Vigyázzatok rá és élvezzétek.
2017. nov. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
11%
Aztán megcsal, a kötél meg a te nyakad körül ékeskedik :) Olyan is csinált már ilyet aki az utolsó lett volna azon listámon akiről ezt el tudom képzelni.
2017. nov. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
22%

Én nem irigylem őket, de ez a kérdés szimpla dicsekedés, és semmi más. Márpedig ha már erre van szüksége, hogy dicsekedjen egy anonim oldalon a kapcsolatával, akkor lehet nem is olyan szipi szupi az egész.


Ha meg mégis, hát lelke rajta, nem tök mindegy ki mit ír itt neki?

2017. nov. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
11%

Mert bizonyára a weben dolgoztok 18+ műsort előadva és már annyira megjátsszátok régen a harmóniát, hogy el is hitted:DDD


Lészen áramszünet 1 napig s egymásra sem ismertek..te ki vagy??? :DDDD

2017. nov. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Normális, mi is ezt érezzük, jó nem ennyire "nagyon", de minden nappal jobb a kapcsolatunk.


És veszekedni mi sem szoktunk, néha vitatkozunk, de az normális.

2017. nov. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ritkán, de van ilyen. Én azt mondom hajrá, élvezzétek ki, amíg csak lehet. Az oka vszínűleg, hogy tökéletes lelki társai vagytok egymásnak, és mindketten sok energiát fektettek abba, hogy a másik boldog legyen.😀
2017. nov. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!