Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hol tudnék üvegrózsát venni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék üvegrózsát venni?

Figyelt kérdés
Valami olyasmi szöveg van a dobozára irva hogy: szerelmem addig tartson mig ez a rózsa el nem hervad.

2017. nov. 22. 19:28
 1/7 Heart of Darkness ***** válasza:
Hívj fel egy ilyen boltot és ők tudnak neked ajánlatot adni. Facebook-on nagyon könnyen tudsz találni ilyen üzletet. Én két boltot hívtam fel az ügyben és mindent elterveztem, hogy hogyan fogom odaadni a lánynak és mit gravíroztatok bele és milyen színűt fogok neki küldeni. (Lilát szerettem volna.) De végül elutasította az ajándékom így elveszett.
2017. nov. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én fémrózsát vettem. Pont a tartóssága miatta.
2017. nov. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem jobb lenne a fem? Az uveg konnyen eltorhet
2017. nov. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez egy szerelmi ajándék lenne egy lánynak?


Kovácsolt vas nikkeezett vagy aranyozott 24 karátos arannyal több színben láttam ilyet a facebookon

2017. nov. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Örökrózsa? Ez valódi rózsa egy üveg búrába zárva egy különleges eljárással “tartósítják”, így évekig friss marad.
2017. nov. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Váci utca elején van egy bolt, ami tele van üvegtárgyakkal, nyilván borsos áron.. De szerintem most, hogy lesz vásár, ott is szoktak lenni üvegművesek (így hívják?) és szoktak lenni üvegrózsák, üveghattyúk, szintén a Vörösmartyn, vagy fenn a várban. Dobozt meg készítesz hozzá.:)


De van ilyen is:

[link]

2017. nov. 23. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha örökrózsát keresel, akkor pedig:

[link]

2017. nov. 23. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!