Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan ismerkedjek meg és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek meg és jöjjek össze a csajjal, akibe szerelmes vagyok? Bővebben és részletek lent! 20/F

Figyelt kérdés
20 éves fiú vagyok és szerelmes vagyok 1 lányba, de nagyon!!! A lány kb.17-18 éves.Sajnos semmit sem tudok róla, csak annyit, hogy kb 400-500 méterre lakik tőlem, de, hogy pontosan hol és melyik házban, azt nem tudom. Kb 2 éve figyelem már és azóta tetszik, 1 hónapja meg már szerelmes vagyok belé!!! Annyi a kapcsolat közöttunk, hogy heti, max 2 reggel 1 buszon megyünk suliba 3 megálló erejéig, mert én hamarabb leszállok, mert ő másik suliba jár. Ő is mindig néz engem. Az a baj, hogy nagyon félős, félénk és szégyenlős vagyok. Pedig látszik rajta, hogy valamennyire én is bejövök neki mert ő is állandóan engem néz a buszon. Na meg a nyáron kétszer is láttam a buszról ahogy sétál és integettem neki, ő meg vissza mosolygott rám. És még az is probléma, hogy sosincs egyedül. Mindig mikor látom, 2 darab 12-13 éves kiscsajjal van, velük száll fel a buszra, velük áll meg stb. Nem tudom kik lehetnek ők, gondolom a tesói. Noss mit tegyek mi lehet a megoldás? Hogyan jöhetnék vele össze?

2017. nov. 27. 10:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Nem vagy szerelmes, csak vonzódsz hozzá.

Amúgy kérdezz tőle alap dolgokat, játszd el, hogy segítség kellene valamiben, például beállítani a telefonod, hogy mennyi az idő.


22/N

2017. nov. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
És még ami lemaradt, de nagyon fontos!!! Már csak a jövőhét szerdáig járok reggelente busszal suliba, mert van autóm és megjön a jogsi és autóval fogok járni. Tehát nagyon szorít az idő!!!
2017. nov. 27. 10:23
 3/21 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2017. nov. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Találj kommunikációs csatornát. Előre találd ki, hogy mivel kezded.( Itt laktak a közelben, sulis dolgok, stb.) Ha vevő rá, kérdezd meg, hogy lenne- e kedve folytatni a beszélgetést nem itt a buszon. Utána jöhet végy cukrászda, stb...
2017. nov. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Először is tedd a kérdést a Tini párkapcsolatok kategóriába. Ha te szerelmes vagy a lányba, akit nem is ismersz, az akkor még bőven tini kategória.

Egyébként meg várd meg a buszmegállóban, és szólítsd meg;

Késik a buszunk. Buszunk?

2017. nov. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Noss? Továbbra is várom a hasznos, építő jellegű válaszokat és tanácsokat, akár privát üzenetben is.
2017. dec. 6. 13:07
 7/21 anonim ***** válasza:

>szerelmes vagyok 1 lányba

>semmit sem tudok róla


Akibe/amibe szerelmes vagy, annak semmi köze a lányhoz. Nem ismered, tehát a külső vonzódáson kívül semmit nem érezhetsz iránta. Idealizált képet vetítesz bele, azért rajongsz. Úgyhogy maradjunk annyiban, hogy érdekel és meg szeretnéd ismerni. De ehhez az kell, hogy MINDENT felejts el, amit elképzeltél róla. Nem olyan.


Amúgy nem tudom, milyen választ vársz. Ha 2 éve csicskulsz, mi fog most változni? Valahogy beszélned kell vele.


Ha a lánynak is nyilvánvalóan tetszel, akkor már eleve félig nyert ügyed van, bár így, hogy éveket bénáztál, már minden kicsit fura. Ha legközelebb szemeztek, leszálláskor kérdezd meg, lenne-e kedve beszélgetni valamikor. Nyilván a kiscsajok nélkül. Mást nem nagyon tehetsz.

2017. dec. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Ja, és felejtsd el ezt a hülyeséget, hogy szerelmes vagy. 20 évesen próbálj meg megérni picit, jó?
2017. dec. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Nem bénázok nála évek óta, mert az elmúlt 3 évben kb max 4-szer láttam. Most októbertől van az, hogy heti 1-2 reggel 1 busszal megyünk suliba 3-4 megálló erejéig. Leszálláskor hogy kérdezzem meg tőle, hogyha elmondtam, hogy nem 1 helyen szállunk le mivel ő tovább megy???
2017. dec. 6. 17:23
 10/21 anonim ***** válasza:
83%
Hogyan kérdezd meg? Egy óvatlan pillanatban a jobb kezeddel nyúlj be a nadrágodba. Jó esetben a farkad alatt találsz két golyót. Azok a tökeid! Konstatáld tehát, hogy vannak, és próbálj meg végre ehhez méltón viselkedni. Ideje észrevenned, hogy ezután már nem a szüleid fogják megoldani a problémáidat, hanem neked magadnak kell.
2017. dec. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!