Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 25 év házasság után a felesége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 év házasság után a feleségem szabad és független akar lenni, úgy érzi, hogy nem szerelmes már belém, elnyomja őt a házasság, nem tudja megvalósítani önmagát. Hogyan dolgozzam ezt fel? Hogyan ismerkedjek, lehet-e 47 évesen esélyem az újrakezdéshez?

Figyelt kérdés
2016. febr. 19. 08:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Én hasonló cipőben járok, csak nem 25 év a házasság és 35 vagyok. Egyelőre ivással kezelem a dolgot. De ezt nem tanácsolom. Újrakezdeni biztos lehetne valamelyik elvált, gyerekes anyukával, de nevelt gyerekre én nem vágyom.
2016. febr. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%

Szervusz.


Lépj tovább azonnal,ne erőltesd tovább a dolgot még ha bele szakad a szíved,akkor sem!

Ha már kissé meglaposodtál különböző dolgokban,pl öltözködés,fizikum,társasági élet,akkor ideje bele kezdeni újra.

Ha nem sportolsz kezdj bele,járj el futni,úszni,túrázni,a felesleges feszültség levezetés és az agyalások miatt,.

Kezdj divatosan öltözni,járj el szórakozni,de ne diszkókba.

Tedd fel magad társkereső oldalakra,heti szinten találkozz több nővel is,ismerkedj bátran kötöttségek nélkül.

Ha van okos telefonod akkor regisztrálja a "Tinder"re,a melótársam már annyi nővel kavar és találkozik ennek segítségével,hogy csak na.

Kezdetnek ennyi elég is lenne szerintem ;)

2016. febr. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik baratommal pont ez tortent, 25 ev a no elhuzott, hogy megvalositsa onmagat aztan kiderult, h vegulis viszonya volt a baratom legjobb baratjaval:-))Lehet h most kizartnak tartod, h viszonya van viszont ennyi ev hazassag utan nagyon keves no dobbant a semmibe, a bizonytalanba:-)


A baratom ugy dolgozta fel h a novel feleztek es a hazat es a penzbol lekoltozott a szulovarosaba, talalt maganak uj hobbit es megallas nelkul tarskeresozott. Nem sokkal ra leszokott a cigirol, es elkezdett jol oltozni, jol kinezni persze megvolt benen a harag es a csalodottsag de elkezdte atertekelni a helyzetet, es elkezdte kianalazinalni h hol romlott el a hazassaga, mi volt az a pont amit nem vett eszre, amit maskent kellett volna csinalnia.


Szoval randizott ezerrel, semmi komoly csak csajozas, aztan egy evvel kesobb a tarskereson talalt egy not alivel azota is egyutt vannak (7 eve) es koszoni, jol van.


Sot, mostanra eljutott odaig, h a valas a legjobb dolog ami valaha tortenhetett vele. Szoval ez mindenkinel egyeni h mennyi ido kell ahhoz , h feldolgozza a valast, van akinek honapok, masoknal evek.


Viszont oke h analizalod a dolgot, de probald meg nem onsajnalattal eltolteni, hanem kezdj el elni. Hobbik, tarsekereso, nok egymas utan mert ezek vegigvisznek a nehez idoszakon.Nem kell semmi komolyat keresni vagy osszecuccolni valakivel, egyelore randizas, figyelem tereles.


Ebbol is fel lehet allni mint mindenbol es par honap mulva mar mashogy fogod latni a dolgokat.

2016. febr. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Az esély adott, kérdés mit kezdesz vele.

25 év nagyon sok idő, az nem múlik el nyomtalanul.

Elgondolkoztam azon amit az előttem szólok említettek, hogy egy 45-50 éves Nő bevállalja-e azt, hogy önmegvalósítás címszóval egyedül nekivág-e az ismeretlennek....nem ez a jellemző.

Mondjuk nem ártana tudni, hogy milyen anyagi körülmények között éltek, mert ha úgy tud elválni, hogy az életkörülményei nem változnak, akkor elképzelhetőnek tartom, de ha nem ,akkor ott valaki van a háttérben.

38F

2016. febr. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szóval szinte gyerekként házasodtál és együtt nőttél fel a volt feleségeddel, ami azért nem kis dolog. Ahogy az évek teltek, el is nőttetek/elmentetek már egymás mellett, és lehet hogy még időben lépett le a kedves feleséged. Ezzel te is egy új esélyt kaptál az élettől, hogy mindazt,amiből kimaradtál,most megvalósíthasd önálló,felnőtt férfiként.


Nem szabad ezen már szomorkodni,így alakult, ez már a múlt lesz.Van még előtted tengernyi szép dolog,amit meg kell még tapasztalnod, kiélned magad.Fejlesztheted önmagad. Az életben az egyik legfontosabb dolog,önmagunk megismerése, szóval arra most biztosan lesz esélyed és időd is :)


Minden jót kívánok és fel a fejjel :)

2016. febr. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%

Ha egy nő ezt mondja, az azt jelenti hogy:

B aszni akar fűvel-fával.

Jobb, ha te is ezt teszed, mert az alkohol tönkretesz.

Vagy kezdj el sportolni.

2016. febr. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

szerintem az egyetlen út ahhoz, hogy visszataláljatok egymáshoz: ha szabadjára engeded, és nem kérdezgeted, mit csinál, míg nincs veled.


a tiltott gyümölcs nem mindig olyan édes, mikor már nem tiltott. és ez nem csak a tinikre igaz.

2016. febr. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igaz én még csak 30as vagyok de leírnom a véleményem. Jókat írtak az előttem lévők. Fontos hogy eltereld a gondolataidat. Legjobb ha társaságba jársz, sportolsz, elfoglalod magad például olyan dolgokkal amik mindig is érdekeltek de sosem tetted meg. Vagy éppen hogy új dolgokat kipróbálni, amiket álmodban sem gondoltad volna hogy valaha is csinálni fogsz. Én is ugyanezt teszem és használ. Igaz nálunk én hagytam el a feleségem(megvolt az okom rá), de nem azért mert van valakim. Sőtt sajnos nem vagyok jó az ismerkedésben, de legalább nem vagyok már olyannal aki nem érdemli meg. Majd jön akinek jönnie kell, ha meg nem akkor maradok egyedül.
2016. febr. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is gondolj arra, hogy most kinyíltak előtted a lehetőségek. Valamiért ez a kapcsolatod már nem volt jó. Gondold végig, hogy miért, és mik történtek, amik ide vezettek. Ha tanulsz belőle, a következő biztosan jobb lesz!
2016. febr. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Minden válasz hasznos volt, számomra a 7-es válaszoló is hasznos tanácsot adott.

25 év az nagyon hosszú idő, kívánom, hogy hamar boldog légy megint

2016. febr. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!