Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy várjam a barátnőmet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy várjam a barátnőmet? Most fog hazajönni külföldről.

Figyelt kérdés
A barátnőm most fog hazajönni angliábol, úgy tervezem hogy mindenképp a repülőtéren fogom várni de szeretném meglepni.Egy nagy csokor rózsára gondoltam de keveslem. Egyéb ötletek? 18/F barátnőm 17 éves.

2017. nov. 28. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
79%

Bármit is fogsz kitalálni, nagyon nagyon jó lesz!

Így tovább! :))

2017. nov. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én öleléssel és csókkal várnám. A rózsa másodlagos, mivel sok cucca lesz, egy nagy csokor totál az útba lehet. Ha vinnék rózsát, akkor is maximum csak kicsi csokrot, de méginkább csak egy natúr szálat önmagában.
2017. nov. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
21:21 Igen ez nekem is eszembejutott hogy hogy fogunk egymáshoz férni tőle átgondolom még, köszi mindkettőtöknek ment a zöld kéz.
2017. nov. 28. 22:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet a csokor, csak ne a reptérre vidd neki, gondolom úgy is lesztek együtt akkor add neki oda és mondd, hogy azért most adtad oda, hogy ne legyen útban a reptéren, szerintem örülni fog neki úgy is :)
2017. nov. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!