Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti is teljesen odavagytok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is teljesen odavagytok az ilyentől?

Figyelt kérdés

Megismerem nemreg valakit aki mar egybol azonnal levett kabe a labamrol. Nem irok nemet szandekosan mert lehet vegulis ferfi/no is az illeto a leirtak alapjan, igy meg mindenki bele tudja talan erezni magat jobban.

Igazabol en ot mar lattam regebben is, vagyis emlekszem ra mert a volt sulimbol jart valakivel (kicsi a vilag) es anno gyakran lattam arra, mar akkor is megneztem magamban. Mert nagyon de nagyon jol nez ki, tenyleg tokeletesnek latom kulsore. Emellett olyan szinten kedves, jofej es nyitott szinte mindenkivel, hogy nem lehet nem odafigyelni erre a kombinaciora, nagyon bele vagyok habarodva. Velem is nagyon kedves volt es sokat mosolygott es “kulonlegesnek” ereztem magam...Ugy odavagyok az ilyenrol mert en sajnos nehezen oldodom idegen kornyezetbe, en inkabb “komolyabb” vagyok es ez olyan irigylesre melto. Raadasul az elet minden teruleten is sikeres, egyszeruen tokeletesnek latom...De nem veletlenul. De tudom, hogy mindenkivel ilyen nem csak velem, es en nem tudom, hogy hivjam fel magamra a figyelmet :/ Meg en ugy erzem velem tenyleg mas volt, “ugy” nezett ram. En, hogyan nyugozhetnem le ot amikor magam is ugy erzem, hogy nem vagyok olyan “jo” es erdekes mint o...


2017. nov. 29. 08:21
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Ha nem írsz direkt nemet, akkor ne úgy fogalmazz, hogy egyértelmű legyen, hogy te vagy a lány :)
2017. nov. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Valami korrekt tanacsot is tudnal akkor irni ezen a hasznos valaszon kivul? :)
2017. nov. 29. 08:48
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként valahogy én sem tudtam egyetlen mondatába sem beleélni magam.


Talán, ha te is kedves leszel vele, nyitsz felé, keresed akkor szóbajössz nála. Sok nő ilyenkor csak áll és várja, hogy újra jöjjön a srác a fehér lovával. Ha ő ekkora sztár a csajok között akkor csinálnod kell neked is valami kapcsolatépítőt, hogy ne máshoz menjen.

2017. nov. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs kisugárzásod, ha nem tudsz " úgy" kommunikálni, ha nincs testbeszéd, akkor nehéz. Ezekre koncentrálj.
2017. nov. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!