Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Néha nem unjátok már a férjete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha nem unjátok már a férjetek? A sok hülyeségét pl a szokasait meg mindent? Máskor meg teljesen odavagytok érte és hianyzik? Normális ez.

Figyelt kérdés
2012. okt. 31. 00:19
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
?
2012. okt. 31. 00:19
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Van, hogy falra mászok a favicceitől... de utána elnevetem magam és egyből rájövök, hogy EZÉRT is szeretem.
2012. okt. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Még nem a férjem, de tervben van. Persze néha borzalmasan unom a társaságát, és meg tudnék őrülni, hogy egy légtérben kell vele lennem. Ezek a mélypontok. Vagy pl. veszekedés után nagyon tudom őt utálni. De minden napban van valami pozitív, ami miatt mindig rájövök és végiggondolom, hogy ő az én életem és nem tudnék nélküle létezni. Szerintem normális, de minden kapcsolat más, biztos lesz olyan válaszoló, aki azt fogja mondani, hogyha valaki iránt ilyet érzel, hogy unod, akkor el kell válni vagy már össze sem kellett volna házasodni. Számunkra ez a normális, más számára pedig más.
2012. okt. 31. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%

És a feleségetek? Az enyém ma hajnali ötkor elkezdett táncolni a Hakuna Matatara egy fakanállal a kezében

és ez magához képest még gyenge is volt

2012. okt. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
10%
ne beszélj csúnyán az uradról. ő a férjed, ha néha unod is, tégy a kedvére, éreztesd vele, hogy ő a férfi.
2012. okt. 31. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

4!

Jó fej lehet az asszony !!

:))

Kérdező! Dehogynem unom ! Beszél, mindíg beszél.sugárzik belőle a negatív hozzáállás: rossz idő lesz, jön a szegénység (igaz, már itt van), keveset tojtak a tyúkok, sokat ugatnak a kutyák..már a kenyér sem az igazi..stb.

Még a muzsika tv-ben is a siratós nótákat hallgatja..:((

Na, hálistennek több szobánk van, ilyenkor messze elhúzok Tőle..

Amúgy jó ember. Szerintem normális amit érzel.

Legalábbis nagyon remélem, mert én is így vagyok ezzel..:))

2012. okt. 31. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Még csak a vőlegényem, de azért válaszolok. Eddig soha, egyetlen percre sem untam őt, a kis hülyeségeit meg többnyire szórakoztatónak tartom :) De nem vagyunk olyan régóta együtt (csak három éve), gyanítom tíz év házasság után hamarabb "repül majd a tányér" :)

Bár most is vannak szokásai, amiket nem értek, és amiktől csak a fejemet fogom. Pl. a zöldségeket (paprika, paradicsom) rendszeresen meleg vízzel mossa, és ha lebukik, még tagad is, pedig egyértelműen forró a zöldség a kezében...

A megkezdett tejes/vajas stb. dobozokból az utolsó kortyot/falatot soha nem hajlandó meginni/megenni, és ha nem figyelek, van 500 majdnem üres doboz a hűtőben, plusz a megkezdettek, sőt, ha elfeledkezik magáról, akkor a félig üres doboz mellé is megnyit újat...De szerencsére erről már kezd leszokni.

2012. okt. 31. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretnék egyszer annyit lenni Vele, hogy megunjam. Sajnos a rengeteg munka miatt ez még várat magára.


24N

2012. okt. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
72%

4 Ez nagy:D

5 Az uramról?:OÁmen.

2012. okt. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon unom!!!!

Bár még nem a férjem, de ha így haladunk, akkor nem is lesz!

Állandóan morog, mindig van valami baja, állandóan panaszkodik, és ez kikészít.

2012. okt. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!