Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért csinálhatja ezt velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálhatja ezt velem?

Figyelt kérdés
Van egy pasi, akivel régebben úgymond együtt voltunk, de végül nem lett belőle semmi komoly, mert azt mondta neki ez nem megy, csalódott a nőkben, nem érzi azt, hogy valaha is szerelmes lenne újra. Én ezt megértettem, elfogadtam megbeszéltük, hogy csak barátok leszünk, mert az ő részéről a barátság extrákkal kapcsolat is működött volna. Mondtam, hogy az nekem nem menne, többet akarnék és tudja jól, hogy fontos a számomra, ha párkapcsolatot szeretne én benne lennék. Alapvetően bár nem bánnám, ha több lenne köztünk, de elfogadtam, hogy csak barátok vagyunk és nem is azért barátkozom vele, mert reménykedek, hogy hátha lesz valami. Viszont annyira nem tudom hova tenni a viselkedését néha. Sokszor ölelget, van hogy egymásnál alszunk akkor puszit szokott adni a fejemre, vagy magához ölel, ha szomorú vagyok kérés nélkül kopogtat az ajtón és emellett rengeteget beszélgetünk. Egyszerűen nem tudom hova tenni a viselkedését. Olyan mintha csak bemesélné magának, hogy képtelen újra szeretni,nekem meg így nagyon nehéz tartani magam ahhoz, hogy barátok vagyunk és mindig vissza kell magam fogni. Amikor kérdezgetem ezekről akkor meg mindig kitér a válasz elől és nem mond semmi konkrétat.
2017. nov. 29. 10:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Hány évesen megy ez a színház....?
2017. nov. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tényleg, hány évesek vagytok? Nem esik le, hogy nem akar tőled semmi komolyat, csak max megdugni?
2017. nov. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jó, most nekünk is hazudni akarsz?

Magadnak már megy, hogy "csak" barátok vagytok...

Valójában vársz, hátha meggondolja magát, ezért is foglalkozol vele ennyit. Ha nem így lenne, dobtad volna hosszabb távra, hogy kiheverd a dolgot.

Igen, azt akarja, mondta is neked, te meg itt képzelődsz valami másról...

2017. nov. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!