Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez létezhet, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez létezhet, vagy miért csinálhatja velem ezt?

Figyelt kérdés

Az évek során mindig visszataláltunk egymáshoz, (5 év összesen) tökéletes a szex is. Nemrég kibékültünk, ő közös jövőt tervezett velem, közös vállalkozás, összeköltözés, minden happy volt. Utolsó randin is rendesen kielégített, kinyalt stb, tőlem kb semmi viszonzást el sem várt. Majd több napig nem keresett, utána közölte, hogy nem ugrik már vissza hozzám mint eddig, meg hogy nem tudja az okát de nem olyan már velem mint régen, nincs meg a szikra, részéről ez sajnos nem megy hiába élete nagy szerelme vagyok a múltbeli dolgokat nem tudja félretenni és stb. Holott eddig semmi baj nem volt, élőbe se mondott semmit, csak írt egy ilyen levelet, minden normálisan zajlott, majd hirtelen erre változtatott. Van még esélyem? Mit tegyek most?

22/L


2015. júl. 6. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs esély és ne fuss utána. Ha kellesz neki, jelentkezni fog, viszont a büszkeséged ne add fel.
2015. júl. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Na figyelj drágaságom! Ha élete naaagy szerelme lennél akkor nem így lenne. Kifogásokat keres csak.

De egy férfi képes arra, hogy nagyon sokmindent megtegyen azért, hogy a szex összejöhessen.

Tudja h szereted és ha hiánya van akkor előadja h de milyen jó volt meg milyen édes vagy meg élete értelme meg nagy szerelme...

De ez csak az én véleményem....

2015. júl. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Utolsó félreértetted, ugyanis a szex most nem történt meg. Többször megujjazott és kinyalt, én akartam viszonozni de nem hagyta. Behatolás nem volt!!!

Azt nem tudja, hogy én szeretem, mivel mindig elhagytam valamilyen indokkal, vagy mást választottam, és ezek nagy sérelmei. Egyáltalán nem biztos abban, hogy most ez újra nem történne meg, és emiatt is bánt most így velem. Pedig most nem hagynám el, de úgy tűnik késő...

2015. júl. 6. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!