Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hosszabb kapcsoltatban élők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszabb kapcsoltatban élők, volt olyan valakiknél, hogy szétmentek, de pl 2-3 hónapra rá folytatódott a kapcsolat?

Figyelt kérdés
"nem tudok nélküle élni" "szeretem őt" gondolatok stb

#szerelem #vágy #akarja a másikat
2017. dec. 2. 10:52
 1/9 A kérdező kommentje:

Kérem, ne ilyen kis 20év alattiak tini kapcsolatokkal kommenteljenek.

Olyanok válaszai érdekelnek, akik több mint 4év feletti kapcsolattal rendelkeznek.

2017. dec. 2. 10:57
 2/9 anonim ***** válasza:
Barátom és barátnője eljátszották. 2 év után szétmenetek kb. fél évre, a lány megilyedt, hogy túl komollyá kezd válni a kapcsolatuk, és szakított. Túl görcsösen ragaszkodot mindkettő a másikhoz, és szinte megfolytották egymást. Fél év volt átgondolniuk, és átbeszélniük, hogy mi volt a gond. Újra összejöttek, és azóta (5 éve) harmonikusabb a kapcsolatuk, mint valaha.
2017. dec. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
az én környezetemben is megtörtént. Van amikor az egyik félnek nagyon szembejön az élet és megijed ha már tényleg komollyá fordulnának a dolgok. Hülyén hangzik, de néha bizony kellhet, hogy egy picit elengedjük a másikat, hogy rájöjjünk, hogy tényleg vele akarjuk továbbvinni az életünket.
2017. dec. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3 nagyon közeli barátommal is megtörtént és a vége mindháromnál: fél-1 éven belüli újabb szakítás. Nem velem történt, de így viszonylag közelről az volt a gond, h hiába jöttek össze egyik v mind két fél nem próbált változtatni azon ami először se működött v elfogadni se voltak hajlandóak a tényeket.
2017. dec. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Én is erősen gondolkodok s eljutottam arra a pontra, ha sikerül elhívnom pár kikapcsolódásra s megbeszélni a dolgolat, akkor én hajlandó leszek a "hibáimat" kijavítani, változtatni.

Egyre jobban csak hiányzik.

Hiába vannak érdeklődők, mindenkit lerázok...


A sok kis apró baromságommal "betelt a pohár" - szakított velem.


Jóóó pár éve vagyunk/voltunk együtt s hinni akarok benne. Szeretném, ha majd az új kijavított ént megszeresse. Azt nem tudom vele mi a helyzet...

Jelentéktelen hlyeségeken veszekedtünk... legutoljára is, az elő évfordulós ajándékozáskor...


Köszönöm a válaszokat!

2017. dec. 2. 15:18
 6/9 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.


óóó, hát ebből az irányból ne nagyon áltasd magad :D

Ha ő szakított veled, akkor te 99% eséllyel hiába mész/változtatsz, abból max teljesen felesleges pitizés lesz. Ha akart volna valamit tőled, megbánta volna, már keresett volna ő. Itt nem neked kell "hajlandónak lenned", mert nem te akartál szakítani.


Na, ezt lehet, hogy túlbonyolítottam, tehát: hogy te mit akarsz, az ilyen esetekben vajmi keveset számít. Mondhatni semmit.

2017. dec. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem teljesen úgy van, ahogy tömören s nyersen megfogalmaztam. Mindenki csak annyit mond: Adj időt neki s magadnak, közbe javítsam magamba a negatív dolgot, amit az az előtti csalódásokból vittem tovább magamban.
2017. dec. 2. 20:15
 8/9 anonim ***** válasza:
4es vagyok: én nekem nagyon hasonló volt a gondolat menetem mint neked, de pont azzal sikerult lezárnom mikor rádöbbentem ,h ok én hajlandó lennék változtatni próbálom a hibáim kijavitani,de ő még magának se valaj be a hibáit. És így hirtelen nevetséges lett az egész. Ha adhatok egy tanácsot gondold át ugyan ezt :)
2017. dec. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tobbszor is
2017. dec. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!