Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Visszaszerezhetem, saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszaszerezhetem, saját hibám kijavításával?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy szeret (5évet voltunk együtt)

Szeret, ezt éreztette több módon is, elő évforduló ajándékkal is meglepett, nagyon boldog voltam. Testileg is vonzom. (5 év után is volt, hogy elém jött s felállt neki).


Egyik hétvégén kifogást mondott mi okból kell találkozós bulira mennie (szerintem azért kifogással jött, mert nem akart megbántani, hogy közös progink helyett ez lenne), de elhívott, szval tiszta szándék.


Barom agyam kombinálni kezdett...rosszat álmodtam s durcásan keltem fel s megbántottam őt.


De neki se kellett volna sztoris kifogást mondani :/


Összevesztünk, mert megbántottam.

Nagyon felhúzta magát, hogy meglepetés után ilyen voltam, ami érthető s elküldött.


Rá 2 héttel is elmentem bocsánatot kérni s elküldött...semmire nem válaszolt csak azt mondogatta menjek el.


Az utóbbi 1-2 évbe bele gondolva nem is nagyon mozdultunk ki, lusta voltam s nemet mondtam, ő szerintem meg elfolytotta magába (neki az is konfriktus, ha megegyezni kell dolgokba- inkább áthidalja).


Túl kell tennem magam lustaságon s kimozdulni, szeretnék megváltozni, teszek is érte. Nem akarom veszni hagyni a kapcsolatunkat. Mindketten hibásak vagyunk: Lusta vagyok kiruccanni, ő pedig csendbe marad. (mindenkivel ilyen, anyjával is, ismikkel is)


Kérdés: Hagyom kicsit az érzelmeket lecsitulni. 1-2 hónap után felkeresném s aranyközéputat megbeszélni, addigra változtatva magamon.

Ha látja s érez még valamit irántam, van esély a kapcsolat újra kivirágzásához?


El akarom hívni majd valamerre mozi stb.


Bulizós voltam régen is.



#szerelem #kapcsolat #javítok magamon #érte bármit.
2017. nov. 27. 08:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Jaj, megint te?

Már harmadszor kérdezed meg, nagyon szeretheted ezt a srácot.


Ha akarod, akkor keresd fel újra, viszont akkor ne egy hónapig tartson a változás, hanem legyen tartós. Ha pedig álmodsz valamit, tudd, hogy nem a valóság. Én például két napja álmodtam, hogy pszichiátrián voltam, de nem törődtek velem, és két, nálam betegebb ember elkezdett fogdosni, én meg görkorcsolyán menekültem előlük... Mégsem ez a valóság.


22/N

2017. nov. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

50% esély de jó hogy nem akarsz egy kapcsolatot egyből eldobni, és tényleg tudsz szeretni.


Balfék a srác ha ezt nem értékeli de örökké nem várhatsz rá, akkor jobbat érdemelsz nála.


Kívánom hogy sikerüljenek az álmaid és boldog szerelemben élj.

2017. nov. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

1#-es biztos unatkozol... Gondolom okkal.


2#-es köszi szépen, remélem sikerül.

Tényleg nagyon szeretem s nem akarom, hogy apró dolgon veszni azt, kit szeretek.

2017. nov. 27. 08:22
 4/13 anonim ***** válasza:

ami nem megy azt nem kell erőltetni.

persze hogy ezt akarod menteni, mert félsz újba kezdeni, hiszen neki már minden nyűgjét ismered.

De.

nézd meg hol tartotok...ez már kínlódás hogy szét-össze stb.

plusz lehet hogy kíván, de ha annyira akarná a dolgot ő is hajtana érted.

Szerintem ezzel mindig az a baj, hogy oké, összejöttök, tök jó. az elején...olyan mint régen volt. Majd kis idő múlva megint előjönnek a régi dolgok. újra, és újra, megint ugyanazok a hibák stb.

kell ez neked?

2017. nov. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ne erőlködj. Az exed a másik lányt szereti. Valószínűleg sikeresen összeugrasztottad a pasijával, a barátod meg vigasztalja.
2017. nov. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Te , ne haragudj, de egy- két hónap múlva sem leszel " jobb". Ugyan azt csinálnád tovább. Nem hiszem, hogy ez menni fog...
2017. nov. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
#2 pont ott kezdődtek a gondol, hogy azt hitte, megvalósulnak az álmai. XD
2017. nov. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#3

1-es vagyok! Köszönöm a kedves kommentárt. :)

Tudod, azért unatkozom, mert itthon maradtam beadandókat írni az egyetemre, és néha felnézek ide gyakorira levezetésképp. A barátom pedig épp suliban van, de érted, nekem legalább van barátom. :) Ha már ennyire kíváncsi voltál az okára.


Ezek után változtatok a válaszomon: nem tudom, kivirágzik-e újra a kapcsolatotok, de én nagyon remélem, hogy a csávónak lesz annyi esze, hogy nem megy vissza egy buta libához, aki egy álom miatt képes őt bántani. :)


22/N

2017. nov. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egyessel értek egyet.. ezt a témát kb. már negyedjére hozod fel más maszlagba csepegtetve.
2017. nov. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Kedves Farkas Rita! Kérem nézze vissza a megválaszolt kérdéseknél kivel is kever.

Ha ostoba ahhoz, hogy tudja követni más-más emberek dolgait gyakorin...kérem ne okoskodjon s gondolkodjon el magán.


Egy unatkozó kislány "tanácsai" nem kellenek, főleg ha már hlye is.


Szerintem ideje kiszállni a gyakori kérdésekből és más dolgai helyett a sajátjával foglalkozni.

2017. nov. 28. 08:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!