Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Honnan, illetve milyen tudom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan, illetve milyen tudom, hogy a fiú tényleg szerelmes belém és nem csak a szexre kellek neki?

Figyelt kérdés

2017. dec. 3. 21:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az örök kérdés. Biztosra SEHONNAN! De ha ismerkedsz vele, néhány nap vagy hét alatt elég jó eséllyel ki fog derülni.
2017. dec. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Ezt érezni tudod a 6. érzkeddel, le tud mérni a tetteiből, és abból hogy mennyire kitartó tisztelettudó megértő irányodba, illetve abból mit képes érted megtenni.
2017. dec. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%

Le kell feküdni vele, aztán ha lelép, akkor csak azt akart, ha nem, akkor valszeg egy sört vagy kaját is akár még.

31/f

2017. dec. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
Vannak olyan jelek, amik önkéntelenül jönnek és ezért nem lehet őket megjátszani: az átható, "lélekig hatoló" tekintet(ek sorozata), a meg-megremegő, esetleg elcsukló hang, romantikus szituációk teremtése, próbál megismerni, érdekli az egész lényed, az aktuális hogyléted, ha le vagy törve, fel akar vidítani, nem fogdos, hanem magához húz, megsimogat(tudja, hogy hol kell egy nőt megérinteni), és eközben látni rajta a földöntúli örömöt, zavarba jön, tördeli a kezét, elvörösödik, esetleg verejtékezni kezd, látni rajta, hogy "gyökeret ver" a lába, mikor meglát, szinte "elveszik benned", őszintén nevet a vicceiden, már-már kínosan ügyel rá, hogy sose bántson meg, ha mások bántanak, megvéd és melléd áll... hirtelen ennyi jutott eszembe.
2017. dec. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%

Sehonnan, erre nincs biztos recept. Van aki ridegebb és nem mutat annyi érdeklődést, de van, hogy ömleng, folyton keres, a kedvedben próbál járni aztán mégis kopp miután megvoltál neki.

Szemmélyiségfüggő és sokan nagyon jól értenek a nők manipulálásához pláne, ha látják, hogy kölcsönös a vonzalom.

2017. dec. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
Én mindig a megérzéseimből tudom. Ha egy srác komolyan engem akar, azt egyértelműen tudom, érzem, nem merül fel bennem az a kérdés, hogy esetleg csak szexelni akar. Ugyanis egy ilyen srác nagyon tisztel, a kedvemben akar mindig járni, visz jobbra-balra, érdeklődik felőlem, magáról is sokat mesél. Ha csak szexre megy, akkor mindig van kifogása arra, hogy miért nem tudunk találkozni, áthív már elég hamar magához, erotikus képet kér rólam meg ilyesmi...
2017. dec. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%
Nàlam ez ugy volt hogy ameik csak szexet akart az nyomult ezerrel màr az első randinkon.Figyeld meg ha beszélgetsz vele ha bejössz neki akkor zavarban lessz vagy jobban megakar ismerni.De az is benne van a pakliban hogy nem jösszbe majd be neki de akkor sztem lekoptat.
2017. dec. 4. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
Ha nem fekszel le vele egy jó darabig és ennek ellenére még mindig érdeklődik irántad. Illetve nem nagyon hozza szóba a szex témát. Ilyenkor valószínűleg nem csak szexet akar.
2017. dec. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%
Kitartóan udvarol,érdeklődik felőled,keresi a társadágodat,az alkalmakat,hogy együtt legyetek,igyekszik a kedvedben járni.Ha csak egy szál virággal is.Közös programokat szervez veled.Nincs olyan,hogy csak tíz után ér rá.Nincs olyan,hogy nem vállal fel.Nincs olyan,hogy nem hív,hogy hallhassa a hangodat.Benned meg nincsenek kérdések.
2017. dec. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az utolsó válasz nagyon tetszett és nagyon találó volt.

Az a helyzet,hogy egyben gõrbe tükrõt is állított elém😊 Kénytelen vagyok magamnak is beismerni, hogy a mostani pasimat baromira nem érdeklem már. Nehéz ezt tudatosítani magamban, és leírni, de hosszú távon hasznos is.

2017. dec. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!