Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit lehet tenni, ha az ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha az ember lánya reménytelenül szerelmes?

Figyelt kérdés

A srácot/pasit/férfit 16 éves korom óta ismerem. Most 34 vagyok, ő 43. Sosem volt köztünk semmi.

Neki már van családja, két fia, felesége, nemrég vettek házat.

Ritkán találkozunk, de akkor mindig újra és újra előjönnek azok a bizonyos érzések. Majd’ kiugrik a szívem, kontrollálhatatlanul pirul az arcom, úgy érzem rögtön összerogyok. Boldog vagyok, ha csak a közelében lehetek, ám közben megszakad a szívem, amiért nem mondhatom a képébe, “figyelj srác, odavagyok érted”.

Épp tegnap találkoztunk, fáradt, elgyötört. Szívesen lennék akár a zakója is, ami melegen tartja. Vagy a méhecske, aki repked körülötte.

Miért ennyire szörnyű..


2017. dec. 2. 22:28
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

Nem igazán szoktam ilyet "érezni" a gyakorin írogató nők iránt, de olyan jó érzés fogott el miután ezt elolvastam. Nagyon, nagyon szimpatikus vagy nekem, érző, jó szívű, normális embernek tűnsz. Sajnálom a helyzetedet, remélem jön valaki, aki annyira szeret majd és te őt viszont, hogy sikerül enyhíteni ezeket az érzéseket.

Ezek után már le sem merem írni, de nő vagyok én is.

Kitartást!

2017. dec. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Azt lehet tenni, hogy keresel valakit, akit szabad, mielőtt az egész életed eltolod.
2017. dec. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

Sajnos a megfelelő lélektani pillanatot elmulasztottad, úgy 15 éve, hogy a képébe mondhasd, “figyelj srác, odavagyok érted”.

Miért nem tetted?

Ha valóban szereted, akkor most már nem is teszed!

Úgy érzékelem, hogy te független vagy, keresd meg a párod és mihelyt egy szerető és kiegyensúlyozott kapcsolatod lesz, ez a "srác" is csak egy szép emlékké szelídül.

Mindig az "el nem csókolt csókokat" gondoljuk a legédesebbnek, pedig lehet, hogy a valóságban nem is olyan nagy szám.:(

2017. dec. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Hallod, valakinek sürgősen össze kéne téged boronálnia az "ember fiával" - de egy olyannal, aki egyedülálló. :D
2017. dec. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
szorítok, hogy majd vki a reménytelenséget leszámítva úgy szeressen mint te őt
2017. dec. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy dolgot tudsz tenni, szenvedni nagyon keservesen. Sajnos tudom mit érzel. Talán sikerűl túllépned idővel.
2017. dec. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
"A ki nem fogott hal nagyobbnak tűnik."
2017. dec. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért érzed, mert nem volt köztetek semmi, de te bele voltál zúgva és nem teljesedett ki (vagy kapott lezárást). Valakinél elmúlik az ilyen idővel, nálad nem múlt. Ismerős.
2017. dec. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ismerős csak nàlam ez elmúlt és mi egyàltalàn nem tartjuk a kapcsolatot.Megsértődött rám és jogosan de én mar nem reménykedem benne .Nem gondolok rà nem keresek rà fb-on sem .
2017. dec. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!