Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Belefér a flörtölés a párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belefér a flörtölés a párkapcsolatba?

Figyelt kérdés
Mi van ha az egyik fél azt mondja, hogy simán belefér, akár még a kolléganőit is megdicséri, hogy milyen jól néznek ki, illetve idegenekkel is hamar leáll flörtölgetni, míg a másik fél ezt tiszteletlenségnek tartja saját magával szemben és ő teljesen elítéli ezt a faja viselkedést. Meg lehet találni az arany középutat?
2017. dec. 4. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincs elég nagy vonzalom. Ha valaki valóban vonzódik, és tiszta szívéből szereti a barátnőjét/barátját, nem flörtöl mással. A flörtölő illetőnek, vagy tudtára kell ezt adni, vagy pedig hagyni a francba. Egyáltalán nem kell ignorálni szerintem a másik nemet attól hogy van párkapcsolat, de flörtölés az már átlép egy határt.


Mondjuk az ember karakterén is sok múlik. Ha valaki alapból rendes az emberekkel, és mindig is ilyen volt, akkor szerintem a személyiségéből venne el egy darabot, ha ezt felfüggesztené, és akkor meg nem tudna hiteles önmaga lenni, ami belső feszültséghez vezethet, és belülről zúzza szét a kapcsolatot. Szóval ezt inkább nektek kell tudni. Ha te ezzel nem tudsz együtt élni, akkor nem hiszem hogy túl sok jövője lenne ennek a dolognak, mert akkor meg benned lenne belső feszültség állandóan. Nem lehet kicsit flörtölni, így szerintem ebből kompromisszum/aranyközépút nem lehet, itt neki feladnia kéne egy dolgot.

2017. dec. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Néha egy-egy ártalmatlan flört belefér mindenkinél szerintem. Azzal meg pláne semmi baj nincs, ha megdícséri valakinek a külsejét, akivel jóban van.

De ha ebben ennyire nem egyezik a vélemény, akkor le kell ülni komolyan megbeszélni a dolgot. De ez olyasmi, amin nem fog változtatni, mert ilyen a személyisége.

2017. dec. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#1-es vagyok, neki fel kéne adnia egy dolgot, vagy neked kellene engedni. Ez a 2 opció van. Valamelyikőtöknek muszáj lesz engedni előbb utóbb. Maximum akkor szabj meg neki egy határt, hogy meddig mehet el. Erre tudok még gondolni. Illetve vázolj fel neki egy következmény rendszert. PL mondd azt neki, hogyha egyszer nem fogja tudni magát kontrollálni, és olyat csinál amit megbán, akkor te biztos hogy ilyen meg olyan rosszul fogod magad érezni miatta, és látni se fogod tudni többet. Így ez mindig eszébe juthat amikor esetleg úgy érezné túl messzire megy. Mindezt nyugodt körülmények között közöld vele.
2017. dec. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha azért flörtök mert kedves, kíváncsi vagy épp szórakoztatja magát, azonban semmi hátsó, csalfa szándék nem vezérli akkor igen.

Ha azért, mert amúgy élne a lehetőségével... akkor nem.

2017. dec. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!