Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire lenne jó/rossz ötlet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lenne jó/rossz ötlet így konkrétan rákérdezni, hogy érez-e irántam valamit?

Figyelt kérdés
Van egy lány, számomra ő a tökéletes,nagyon sokat írogatunk neten, olykor olyan érzést ad, hogy viszonozza az érzéseket, néha meg azt érzem, hogy abszolút nem. Ő tudja, hogy nekem ő bejön, én ezt így nyíltan elmondtam neki, nem félek felvállalni magamat, de akkor se adott egyértelmű reakciót, hanem egy mellékes dologra terelte a témát. Ilyenkor úgy érzem, hogy ez egy nagy nem a részéről. Néha viszont teljesen váratlanul, bármilyen környezet nálkül olyan képeket küld, hogy pl rajzfilmfigurák ölelkeznek, csókolóznak, amit viszont nem tudok mire vélni. Néha pedig szivecskéket kmldözget arra amit írok. Azon gondolkodok, mennyire lenne jó avagy rossz ötlet ezt így megkérdezni tőle, mert magától nem teszi meg. Én két dologra gondoltam. Vagy bizonytalan, hogy mit szeretne még, vagy pedig nem akarja, de mint barátot, sem akar elveszteni, ezért nem mond se igent, se nemet magától. Mit gondoltok szerintetek ezt így megkérdezni tőle nem gáz?

2017. dec. 5. 00:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz
2017. dec. 5. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindenképpen szerintem kérdezz rá, mert nem éled bele akkor Te sem magadat, meg egyértelmű lesz a lánynak is, meg mit fogsz megbánni később? Amit nem tettél meg, de megtehettél volna. Mit veszíthetsz mondd?
2017. dec. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!