Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit vegyek a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a barátomnak karácsonyra?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy tanácstalan vagyok hogy mit vegyek neki karácsonyra. barátom 23 éves és dolgozik.
2017. dec. 6. 11:23
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Te ismered őt vagy mi? Ha azt írom, hogy vegyél neki autót, akkor azt fogsz venni?
2017. dec. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%
Bort, búzát, békességet.
2017. dec. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez így elég kevés info. Mióta vagytok együtt? Mit dolgozik? Szereti a munkáját? Ha igen, akkor lehet azzal kapcsolatos tárgy. Van valami hobbija? Van olyan hely, ahová szívesen elutazna, de még nem volt lehetősége? Ha valami nehezen elérhető hely, akkor vehetsz neki ismeretterjesztő anyagot az adott helyről. Van olyan program, amire szeretne elmenni? Színház, kiállítás, mozi, koncert... ha van kedvenc zenekara, vehetsz valami zenekaros cuccot. Póló, pulcsi, kulcstartó, bögre, kutyafüle. Ugyanez, ha van kedvenc filmje, sorozata, színdarabja, autómárkája. Szeret olvasni? Ha igen, mit? A könyv is jó ajándék lehet. Ha szeret főzni, sütni, szakácskönyvet is vehetsz. Vagy ha még nagyon az elején vagytok, a legegyszerűbb, ha megkérdezed, minek örülne.
2017. dec. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Akár a netről is rendelnél? Ismerek egy crazyshop nevű oldalt. Fárasztó lenne felsorolni a termékeiket,de ott van kifejezetten férfiaknak is Karácsonyra (és egyéb ünnepre). Azt ajánlom!
2017. dec. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lombszívót.
2017. dec. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én mindig olyat szoktam neki venni, amire tudom, hogy vágyik, de nem venné meg magának, mert sajnálná kiadni rá a pénzt.

Évközben ha figyelsz rá biztosan mondott olyan dolgokat, amiket szeretne, de sokallja az árát .

Akár a számítógépéhez valami, akár a hobbijához?

De ha nagyon tanácstalan vagy,akkor kérdezz rá konkrétan, hogy mit szeretne?

De az is jó ha elmentek vásárolni ,szétnézni a városban és ha valami megtetszik neki, akkor utólag visszamész megvenni titokban.

Az én párom egyik évben egy bőr pénztárcára vágyott nagyon, egy ilyen vásárlás során derült ki.Visszamentem és megvettem amikor nem volt ott.De órát is akár, ha nincs neki és szeretne.

2017. dec. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kérlek, írj néhány dolgot.

Például mit dolgozik, mit csinál szabadidejében, stb. :)

Így sajnos nem tudok konkrét tanácsot adni. Azt elmondom, hogy én a hasznos ajándékokat szeretem, amiket fel tudok használni a mindennapi életemben vagy a hobbimhoz, de hogy neki pontosan mi lenne hasznos ajándék, ennyi információ alapján nem fogom tudni megmondani.


22/N

2017. dec. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Órát vagy inget
2017. dec. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!