Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit vegyek a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a barátomnak Karácsonyra?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Meg szeretném lepni a barátomat Karácsonykor valamivel, de nincs még ötletem hogy mivel tudnám...

Amit tudni kell róla: informatikus-mérnöknek tanul, különösebb hobbija nincs, olvasni nem szeret, sokat kell tanulnia úgyhogy ideje sincs nagyon

Parfümöt, fényképes dolgot (párnát, albumot) már adtam neki úgyhogy azt nem szeretnék, az óra sem jöhet szóba. Számítógéppel kapcsolatos dolgot sem nagyon szeretnék, mert ami megfizethető az már van neki túl drágán meg nem akarok

kb. 5-10ezer ft értékben gondoltam

ő 20/f én 18/l



2014. nov. 23. 13:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Hobbi? Amúgy a szándék a fontos.
2014. nov. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Decuki vagy ;) de sajnos nincs ötletem..
2014. nov. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az egérpad fogyóeszköz, és vannak klassz nőcisek is... :D


Én mindenképpen az info területén gondolkoznék... Például valami egyedi DVD tartó mappa... vagy egy klassz egér..


Viszont neked kellene tudni, miket szeret... és ha nem tárgyat kapna, hanem valami élményt? Színházbelépők, vagy belépő a Csodák palotájába? vagy bármilyen közeli kis kirándulás...


Egy nap valami fedett élményfürdőben, masszázzsal...

2014. nov. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

hobbija nincs. szeret lőni (mármint számítógépes játékkal) tudom hogy a szándék a fontos:) de szeretném valamivel meglepni. gondoltam a kedvenc sütijét megsütöm neki

az a baj, hogy együtt vagyunk már lassan egy éve, de abból 3hónap távkapcsolat már :/

2014. nov. 23. 13:19
 5/8 A kérdező kommentje:
az egérpaddal az a baj, hogy most pár hónapja vettünk újat. DVD-tartó megint nem jó, mert nem szereti a DVD-ket, inkább minden pendrive-ra rak vagy ír ki. a közös program jó ötlet csak Pesttől messze lakunk úgyhogy egy csomó lehetőség kilőve :/ lehet ez lesz az egyik ajándék. köszönöm :)
2014. nov. 23. 13:32
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha szereti a filmeket, akkor meglephetnèd azzal, hogy veszel egy nagy tárhelyes pendriveot és rátöltes sok sok sok jó filmet, olyanokat ami tetszhet neki.
2014. nov. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

ez is jó ötlet köszönöm:)

csak az a baj, hogy ő inkább csak vígjátékokat szokott nézni és nagyon sokat megnéztünk már együtt... ha tudtok esetleg írhatnátok még:)

2014. nov. 23. 16:52
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi is messze lakunk Pesttől, viszont én valami élményajándékkal szeretném meglepni, és egy olyan dolog jutott az eszembe, hogy veszek egy neves törülközőt (snassz ajándék) és belecsomagolok egy ilyen wellness-es fürdőbelépőt. Kijön 10.000 forintból az egész és legalább kettesben tudtok tölteni egy napot. (Lehet, hogy kicsit hétköznapibb, de szerintem biztosan örülne neki.)

Remélem tudtam segíteni.:)

2014. dec. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!