Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Azok a párok, akik boldogan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a párok, akik boldogan együtt élnek már akár több éve, bele szoktak gondolni abba, mennyire szerencsések?

Figyelt kérdés
Igazából ez nem is kérdés szeretett volna lenni, csak ez az oldal ilyen. Valójában elismerem azokat az embereket, akiknek a kapcsolatosdi több hónapos, akár több éves és mindvégig boldog, örömteli tud lenni. Tényleg, hihetetlenül felnézek azokra, akiknél ez működik. Remélem, hogy tudatában vannak annak, hogy ez egy érték és sosem akarnak megválni tőle.

2017. dec. 8. 23:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen. De a szerencse mellett eszméletlen kemény munka. Egy jó kapcsolat nem marad jó kapcsolat, ha nem teszünk érte. Rengeteg sírás, fejlődés, beszélgetés volt, mire ide eljutottunk. Pszichológushoz is jártam, mert betegesen féltékeny voltam- pedig erre itt az oldalon azt mondanák, hogy ja, ha féltékeny, dobd ki. De a párom támogatott, fejlődtünkbés nem lecseréltük egymást.

Ez nem csak szerencse, sőt, jórészt nem az.

2017. dec. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Igen, de ez nem szerencse kérdése. Az a kapcsolat működik csak évekig, amiért minden nap keményen dolgoznak. A szerencse ebben egyáltalán nem játszik.
2017. dec. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Minden nap.
2017. dec. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én vízivás közben is gondolok olyanra, hogy bakker valahol ezért ölnének...jaja, de azért van benne meló is, nemcsak ülünk és fürdünk a boldogságban.
2017. dec. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerencse ha megtalálod.A többi nem szerencse.

Igen, bele szoktunk gondolni milyen jó is nekünk és ezt mondjuk is a másiknak.

2017. dec. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A kapcsolatunk elso eve nagyon jo volt, a kovetkezo ev csupa nezetelteresbol es feltekenysegbol allt. Rengeteget veszekedtunk, de mindig kibekultunk. Utaltam ezt benne (o generalta a problemat, en turtem a kovetkezmenyt) , de nem birtam volna ott hagyni, o se engem, pedig egy parszor kimondtuk, hogy vege. :)

Ugy erzem ezen tul kellett esnunk, meg az elejen, a pink kod alatt. Ha kesobb, akar most lenne ez, szerintem nem birnank egyutt. Teljesen mas egy szerelemtol elkodosult elmevel atelni ezt, mint egy evek ota tarto, megnyugodott kapcsolat mellett.

Az elso evekben akarmilyen problema merult fol, a hatalmas szerelem tulszarnyalt mindent es nem erdekelt semmi, csak hogy egymassal lehessunk. Nehez volt, de azota rengeteket fejlodtunk amire nagyon buszke vagyok. Ha vissza mehetnek az idoben, akkor is igy csinalnam.

Nagyon szeretjuk egymast ma is, mindent megadunk a masiknak. L

2017. dec. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is úgy gondolom, hogy ez nem csak szerencse kérdése.

Számtalan olyan eset volt az évek során, amikor más lehet feladta volna. Mi megjavítottuk, bármilyen nehéz is volt beszélni róla és tenni érte.

Folyamatosan ápoljuk, gondozzuk és minden nap szánunk időt a másikra.

Nem egyszerű, sok munkával jár.

Persze nem panaszkodásképpen írom, mert nagyon jó dolog, hogy megtaláltam és együtt vagyuk, szeretjük egymást.

De sok munkát igényel.

Itt gyakran látok olyan válaszokat piti dologkra, hogy dobd ki, csald meg, váljatok el stb.. Ha mi is ezt tettük volna,akkor rég nem lennénk együtt.

Néha engedni kell és felül kerekedni a büszkeségen.

2017. dec. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem szerencse, mert minden nap TESZÜNK ÉRTE, hogy jól működjön a kapcsolat.


Az sem mázli, hogy összejöttünk, mert kemény hónapok vannak mögötte.


28n-34ffi

2017. dec. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nocsak. Igencsak megleptek a válaszok. Szóval emögött kemény munkának kell lennie.

Hát.. ahhoz mindenképp nagy szerencse kell, hogy egy megértő nőt találjon az ember, aki hajlandó is küzdeni. Szerintem az ilyen nők már addigra sok éves kapcsolatban vannak, mire találkozik velük valaki.

2017. dec. 10. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!