Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek érdemes küzdeni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes küzdeni érte vagy engedjem el?

Figyelt kérdés

Már lassan 1 éve tart ez a se veled se nélküled kapcsolat.A legelején ő akarta nagyon(de mivel én sokszor csalódtam nem adtam könnyen magam, plusz tudom, hogy még fiatal és sok lánnyal beszélget).

Persze idővel aztán engedtem, pedig nagyon sokat veszekszünk.Komolyan állok hozzá, tudja ő is mégis nála ezt nem érzem.Együtt voltunk vasárnap,hétfőn és minden tökéletes volt de másnapra mintha minden megváltozott volna, nem keres és arra kérdésre, hogy van valami baj? azt irta nincs...


Legutóbb mikor mondtam neki, hogy legyünk barátok inkább, pár napra rá megint keresett.Úgy érzem nem tud nélkülem lenni de velem sem..Hagynom kéne?Másra nem tudok rá nézni sem, csak ő kell és rengeteget sirok miatta, keveset beszélünk, smst is keveset ir..

(Nem volt köztönk szex még, mert megérti, hogy nekem nem megy könnyen, érzelmek nélkül sosem erőltette, tehát nem használ ki úgy, de valahogy mégis baj van)



2017. nov. 29. 17:33
 1/10 anonim ***** válasza:

Ezt szerintem személyesen beszéljétek meg, ha változtat meg próbálj meg bízni benne, hidd el mindenkinek rossz érzés ha nem bíznak az emberben.

Szóval erről mindenképp beszélj, ne hagyd hogy megunjon.

2017. nov. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hasonlo karakter lehetsz,mint en ..ezert meg tudom erteni a helyzetedet. En is nehezen adok bizalmat a masiknak es szex sem megy erzelmek nelkul . Kell az erzelmi oldal hozza,ami lassan alakul ki ahhoz ,hogy a szex megtortenjen..megis ahhoz ,hogy hirtelen elengedjem,nem vagyok ra kepes,mert megiscsak kozel all hozzam es nehez lemondani rola.

A legjobb,amit tegetsz ha oszinten elmondod neki,hogy nehezen alakitasz ki bizalmat . En eddug ilyet nem csinaltam,amikor mondtam volna mar keso volt . Nem lehet tudni, de lehet igenyei vannak szex teren..es az nagyon el tudja vinni a dolgot . Lehet belefaradt. Persze ez egyenfuggo...en csak azt irom,amit tapasztalok. Az ,hogy nem ir olyan gyakran , az megint azzal fugg ossze,hogy mi a celja veled. Azt o tudja ..

2017. nov. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ahol küzdeni kell valakiért, az régen felejtős és nincs jövője.
2017. nov. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Küzdeni senkiért nem érdemes. Arra érdemes figyelmet fordítani, aki téged akar, és te is akarod őt. A többit hagyni kell. Rövid az élet, ne cseszd el nem megfelelő emberre.
2017. nov. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
1 év eltelt szex,minden nélkül ? Csoda hogy még ír egyáltalán.. Mégis mit szeretnél,hogy valaki a semmiért 1 éven keresztül hősszerelmest játsszon ?
2017. nov. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát 1 évig nem voltunk együtt, csak 1 hónapokat aztn sokáig nem beszéltünk és igy tovább.kicsit bonyolult
2017. nov. 29. 18:03
 7/10 anonim ***** válasza:

De messze laktok egymástól vagy miért van ekkora szakadék?

Megbántottad valamivel?

Nagyon nem korrekt amit csinál veled, hogy bizonytalanságban tart.

Így se közeledni sem tudsz hozzá de eltávolodni sem tudsz elenegdeni sem tudod.


Olyan mint egy érzelmi manipulátor enyhe skizó elemekkel.


Tudom hogy szereted, de ezt akkor sem tehetné me veled.


Én mindenesetre kívánom neked hogy találjon rád mihamarabb a boldogság!

2017. nov. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kapcsolat, ez egy nagy adag FOS, amiben nyakig benne vagy. Talán ideje lenne kimászni belőle, mielőtt teljesen elmerülsz.
2017. nov. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Idővel remélem elfelejtem, hátha...

2017. nov. 29. 19:55
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen,van abban valami ,amit az egyik válaszoló írt , hogy érzelmi manipuláció, amit csinál.

Megkedveltette magát ,figyelmét adta , te is neki , így kialakult valami .

Te,mint lány abban a helyzetben vagy,hogy látszatra te döntesz ,mit engedsz mit nem,ami tök jó, de lényegében ő dönt..mert ha több figyelmet ad neked,akkor reményt ad arra,hogy komolyan veheted. Ha csak így néha néha teszi ezt és nem folyamatosan,akkor nem köteleződik el melletted,ami érthető ha téged bánt.

Annyit szeretnék ezzel mondani , hogy bármilyen nehéznek is tűnik, de arra kell gondolj, hogy neked mi a jó. Ha erre az a válaszod ,hogy az,hogy vele legyél ,akkor gondold át még egyszer és még egyszer...sorold fel a miérteket. Segíts saját magadnak azzal,hogy átgondolod,mi is az,ami miatt szomorú vagy vele kapcsolatban . Mik azok a dolgok,amin tudsz változtatni.

Sok erőt kívánok,legyél kemény csaj, ne hagyd ,hogy bárki miatt is rosszul érezd magad :)

2017. nov. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!