Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szerezzem meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem meg?

Figyelt kérdés

Hosszas beszélgetés után tegnap elhívtam randira egy lányt akiért teljesen oda vagyok, de azt a választ kaptam hogy "nem szeretnék most kapcsolatot"

Az egészbe azt nem értem hogy tudtommal nem is volt kapcsolata a közelmúltban amiben akkorát csalódhatott volna szóval nem értem egyáltalán.. Elég lekoptatós szaga van a dolognak csak tudnám miért amikor tök jókat beszélgettünk. Ezután mit lehet csinálni? Nagyon szeretem a lányt de ezek után mégis hogy közeledjek felé?


2017. dec. 10. 19:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

1. Mi az hogy szereted a lányt? Semmi közöd hozzá. Ez egy kicsit (nagyon) ijesztő. o.O


2. Miért kellene ahhoz csalódás, hogy ne akarjon most kapcsolatot? Én sem csalódtam senkiben, de nem akarok most nőt magam mellé.


3. Miért ne lehetne jól elbeszélgetni valakivel úgy, hogy ne akarj tőle semmit? Valószínűleg a leányzó csak haverkodott veled és ennyi.


pro tipp: hagyd békén, mivel nem akar téged

2017. dec. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

???


Ő egy ember! -> Saját döntései vannak.

Ha nem akar téged, akkor ne erőltesd rá magad..

2017. dec. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Nyíltan közölte is.
2017. dec. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy randira hívtad, mármint mondtad is? Kimondtad a bűvös szót? Megijedt. Akár Tőled, akár a lehetőségtől, hogy talál vkit, közben meg nem akar - csak, ezt nem tudhatod, hogy miért.

Ha engem randira hívnának, én se mennék azzal a sráccal, akivel jókat tudunk beszélgetni. Mert attól, hogy jókat sztorizunk, hívjuk egymást, nem biztos, hogy én is úgy érzek, ahogy. De ha tovább programozunk, sose lehet tudni. Bár kivárni...

2017. dec. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Mi nem világos? Nem akar tőled semmit. Ha most még nekiállsz nyomulni csak annyit érsz el, hogy szóba sem fog veled állni.

A lány döntött, nem fogod tudni "megszerezni".

2017. dec. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
30%

Hallottad az ítélőszéket: bűnös!

Egyáltalán hogy merészelted randira hívni úgy, hogy ő erre nem mutatott jelet vagy adott engedélyt?

2017 van, örülj, hogy nem jelent fel zaklatásért ezek után, ha tovább írsz neki.

2017. dec. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a baj, hogy randira hívta, hanem hogy nem fogadja el a visszautasítást. Baromi nagy különbség.
2017. dec. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem elfogadja csak a hazugságot nem tolerálja.

A "nem akarok most kapcsolatot" nem egyenlő a "veled nem akarok kapcsolatot"-al.

Mindenkit felidegesít, ha egy másik személy aki iránt erős szimpátiát érez és nagyon szeretné, ha közös jövőjük lenne annyiba nem nézi, hogy legalább őszinte legyen vele, hanem inkább egy szánalmas kifogáshoz nyúl ami ráadásul hazugság is.


Nekem is mondták már páran, hogy nem szeretnének kapcsolatot aztán két hét sem telt el és már látom facen, hogy "kapcsolatban"...

2017. dec. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Volt olyan időszakom korábban, hogy a hátam közepére se kívántam egy kapcsolatot, aztán betoppant az életembe egy lány, akivel minden passzolt és durr 1.5 éves kapcsolat lett belőle.


Nem értem, hogy miért vagy annyira negatív, hogy ismeretlenül lehazugozz bárkit is. Na és ha mégis hazudott? Elmondta a csávónak, hogy nem akar tőle senkit, mert akárhogy csűröd-csavarod, ez a lényege.


Az pedig már megítélés kérdése, hogy a kegyes hazugság ilyen helyzetben rossz-e. A lány nem akarta megbántani a srácot, ezért mondott egy ilyen általánosan elfogadott választ. Szerintem ez sokkal jobb, minthogy "figyu, nem tudok rád nézni pasiként, mert egyáltalán nem vagy vonzó és fujj amúgy is"...

2017. dec. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem fogod tudni megszerezni,mert ha burkoltan is,de elutasított.Innentől kezdve kár a gőzért.
2017. dec. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!