Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valóban igaz, hogy a szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban igaz, hogy a szerelem elmúlik, a szeretet megmarad és a szexuális vágy elmúlik, a párunk iránt?

Figyelt kérdés
Nőket kérdezném , tényleg azt érzik e, hogy a férjük , párjuk, már nem indítja be őket rendesen sok év együtlét után. At vettem észre a páromon, hogy sokszor csiklandos,mikor szexelünk. Lehet hülyeség, de én akkor éreztem ilyet, amikor olyan lánnyal voltam, aki nem indított be szexuálisan és nem vágytam az érintésére. Nőket kérdeznén , hogy így van e. Valóban nem kíván már a párom és csak azért szeretkezik velem,mert szeret és nem akar megbántani. Értelmes válaszokat várok. Nőktől!!!
2017. dec. 12. 07:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
15 éve vagyok a férjemmel, én ugyanúgy kívánom, vonzódok hozzá még mindig.
2017. dec. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálam az hogy kívánom-e a párom (meg persze a vele való szexet) attól függ milyen a lelki állapotom. Ha aznap paraszt volt vagy valamiért haragszom rá nem igazán kívánom míg ha minden jól ment esetleg valami pluszt is tett aznap amiért jókedvem van szívesen letépem róla a ruhát.

De nekem elég alacsony az igényem így amúgy sem jellemző hogy annyira akarnék szexelni gondolom ez is közrejátszik.

2017. dec. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem, ez csak divatos magyarázat manapság. A csiklandósság meg igen egyéni dolog, van, aki érzékenyebb erre, illetve bizonyos pontokon nem kellemes az izgatás.


Mi 30 éve vagyunk együtt, és rengetegszer elég csak összenézni és már benne is vagyunk az elöjátékban. (Ez föleg azóta megy ilyen egyszerüen, amióta a gyerekek kiköltöztek - elötte azért meg kellett várni, mire zavaralanul tudtunk együtt lenni.)

2017. dec. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

5 eve vagyunk egyutt, es meg mindig annyira bolondulok erte szexualis es minden teren, mint az elso honapokban. Ha regota nem talalkoztunk, tali elott mindig pillangokat erzek a hasamban.

Elmondjuk egymasnak, hogy szerelmes vagyunk a masikba, ilyenkor jol el is pirulunk. :)

Ha ez a szerelem, akkor ugy gondolom, ha igazan szereted a parod, ennek az erzesnek nem kene elmulnia soha.

22L

2017. dec. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerelmesek*

Bocsi

2017. dec. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Èn mèg mindig szerelmes vagyok a fèrjembe ès kìvànom a mai napig. Úgy èrzem ez kölcsönös. Hiàba mondjàk sokan, hogy ilyen nincs, de van. A testvérem is tisztelem imàdom, szeretem ès szeretek vele lenni de úgy gondolom egy jó hàzassàghoz ez kevès hosszú tàvon.
2017. dec. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem, szerintem ez nem idő függvénye. Sajnos nekem valóban elmúlt a vágy a férjem iránt. De erről ő tett, nagyon sokat. Nem bánt velem jól. Ettől elmúlt a szerelem, ettől elmúlt a vágy.

Nem az idő az oka. Ha két ember tökre vonzódott egymáshoz, úgy tényleg, úgy igazán, akkor ott hiába telnek el az aévek, ha nem volt valami nagy kapcsolati trauma, akkor NEM FOG ELMÚLNI A VÁGY a másik iránt szerencsére.

2017. dec. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%

"Valóban igaz, hogy a szerelem elmúlik, a szeretet megmarad és a szexuális vágy elmúlik, a párunk iránt?"


szerintem a jó kérdés nem ez!


hanem az, hogy mi van akkor, ha egyik félnél már elmúlik, elfárad a szeelem, nincs meg a szexuálos vágy, míg a párjánál még ég a láng, és esetleg nem is regisztrálja, hogy ezzel egydül van, mert a párja már másfelé tekinget.


persze, hogy elmúlik a rózsaszín köd, 2 vagy 3 év max., utána a szervezet el sem bírná azt a megterhelést, amit az intenzív szerelem jelent, erről czeizel is írt.


de az a nem mindegy, hogx az egyiknél előbb múlik el, míg a másiknál később.


van az a mondás, hogy az egyik fél mindig jobban szeret.


a problémák ekkor kezdődnek...

2017. dec. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez a kapcsolatban szereplő emberek elméjétől függ.

Gyakoroljátok érzelmeiteket, kommunikációt.

Segíthetek, de akkor párodnak is akarni kell, s tudni, csak jót akartok egymásnak, így nem hagyni, megbántódjatok, hisz tudjátok, másik csak ennek ellentétét akarja. Ha láttok erre hajlandóságot és elég érettséget, írj rám nyugodtan.

2017. dec. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A mély szerelem nem múlik egy egy jó kapcsolatban. 5 év után is ugyan olyan jó a szex, nem lett kevesebb vagy rosszabb vagy kevésbé kielégítő. Ugyan úgy a párom az egyetlen, akivel szexelni akarok.

De ezt érezned kell a párodon. Minimális érzelmi intelligencia kell csak hozzá. Ha a párod nem akarja a szexet vagy nem szeret, azt érezned kell. Az első jel, hogy ez a kérdés felmerül benned. Ha a párod szerelmes beléd, akkor nem fogsz ebben kételkedni mert minden percben érzed.

2017. dec. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!