Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok Palvin Barbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok Palvin Barbi uber szexi videojarol?

Figyelt kérdés

Es a lanyrol?

[link]


Szerintem kozel se annyira vadito, mint ahogy a cikkben leirjak, sot. Mikor rakozelitenek az arcara, egeszen taszito , buta fejet vag.



2017. dec. 14. 08:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%

A szellentésem erotikusabb...még egy székrekedésesnél is jobban erőltetett "műsor"...


Jobban tenné, ha inkább valami értelmeset dolgozna, mert ez...ááh.

2017. dec. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%
Atlagon aluli a teste. Az arca se nagyszam. Nekem nem kene.
2017. dec. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
62%
Jó csaj(de semmi különleges), dugnám, de uncsi hogy a csapból is ő folyik.
2017. dec. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
81%

Nem érdekelnek az üresfejű libák, bármilyen szépen is verik vissza a fényt. Puzsér Robi is megmodta- szívemből szólt-, amikor önreklámot csinált abből a Las Vegasi lövöldözêsből instagrammon, hogy mekkora hányinger ez a "nő".

És nem, nem vagyok rá irigy, ő ennyire képes, ennyit tud felmutatni az életben :)

2017. dec. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
97%
Hát nem tudom az a mellig felhúzott tüdőgatya hány pasinak jön be, de szerintem nem soknak. Amúgy meg az egész nő nem nagy szám, nem tudom minek sztárolják ennyire. Vézna, a feje meg bamba az állandóan tátott szájával.
2017. dec. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
93%
Konkrétan teszek rá. Meg se néztem, nem is fogom.
2017. dec. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A legrosszabb ***** válasza:
100%
Nekem az első pillanattól kezdve sem tetszett Baldwin Parpara, tipikus tizenéves, butácska lotyófeje van. Fene tudja, mit zabál rajta a világ, amikor kilépve az utcára tucatnyi, léptékekkel szebb nőt lehet látni.
2017. dec. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
87%

#7

A világ szerintem semmit. Olyanok futtatták fel, akik szerint ez divatos és stílusos: [link]


Így már szerintem érthető.

2017. dec. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
33%

Én sem értem hogy lett 24 éves korára a világ leghíresebb modell lányai közül az egyik mert csúnya, buta fejű, és vézna csak valami nyomorék ízlésficamosok felsztárolták. Szánalmas, hogy itt tart a világ, hogy ilyen kis buták akik semmit nem csinálnak csak mutogatják magukat egész nap itt tartanak, és annyi a munkájuk, hogy agyonsztárolják őket. Még én is szebb vagyok. Az utcán annyi szép lány van, miért pont ő? Miért pont őt szólították le 13 évesen? Miért pont ő jutott ki Tokyoba már 13 évesen és tart itt 10 év után?


Talán azért, mert ez modellvilág és nem miss hungary, Palvin egy fashion modell, ahol a termék az első nem a személy, és az a fontos hogy minnél arányosabb, szimmetrikusabb, karakteresebb arca legyen egy modellnek, nem pedig ,,cuki" kulcsár edinás. És jó lenne felfogni végre, a szemetekkel megpróbálni érzékelni, hogy nem vézna és nem anorexiás hanem 175 cm és a modell magasság kb. itt kezdődik. És egy 175 cm-es ember nyilván azért akkora mert nem törpe végtagokkal rendelkezik, és a hosszúságot ti vékonyságnak érzékelitek, mert ezt az információt még nem sikerült befogadnia az agyatoknak, hogy a magasság nem egyenlő az anorexiával. Persze vannak tényleg vézna modellek, de ő elég messze áll tőlük. Nézzetek interjúkat, olvassatok róla utána lehet jogosan utálkozni. Lószart nem tudtok a divatvilagról.

2017. dec. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
27%
Bocsánat a helyesírásért csak felb@@sztam magam
2017. dec. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!