Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért szokták azt tanácsolni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szokták azt tanácsolni, hogy a férfi szülinapjára az ajándék szexi fehérnemű legyen (a nőn)?

Figyelt kérdés
Tehát, hogy a nő új, szexi fehérneműben legyen, ezzel kedveskedjen a párjának. Ezzel tulajdonképpen a nő lepi meg magát, nem? Nem látom át, hogy ezt tényleg ajándéknak fogja-e fel a férfi...
2017. máj. 31. 00:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de ki szokott ilyet tanácsolni?
2017. máj. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Itt gyakorin is rengetegszer olvastam. Közeleleg a párom szülinapja (friss kapcsolat), de inkább valami kis személyes ajándékra gondoltam...
2017. máj. 31. 00:10
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szeretem a csipkés fehérnemű csodákat.


Ezzel együtt nem sok olyan dologra van szükségem ami pénzért kapható (egy Porschét meg egy párom sem akar venni a szulinapomra), így jobb szeretek élményeket kapni, egy közös program, egy a szokásosnál is meghitten este.


Egy bizonyos kor után ezeket többre becsüli az ember, mint egy új cuccot.


Az exem nagyon ügyes volt ebben, én kevésbé, de érdemes időt és energiát áldozni sz ilyen élmény ajándékok kitalálásába.


(Itt meg azért tanácsolják, mert sok szűz fiuka el sem tud mást képzelni egy nővel, mint a szexet, de ez egy másik topic)

2017. máj. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
41%
Mert szeretjük a szexet. Nem túl bonyolult az oka.
2017. máj. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%
Ez nem fehérneműt jelent, hanem szexet.
2017. máj. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
94%

Akik ilyesmit tanácsolnak, azoknak fogalmuk nincs a férfiakról.

De elmondom neked a titkot: mi, férfiak - legalábbis a túlnyomó többségünk - pont lesz*rjuk, hogy milyen fehérnemű van rajtatok, azt meg pláne észre se vesszük, hogy új, vagy már fél éve megvan.

2017. máj. 31. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
21%

Nos, a GyK tanácsait nem kell megfogadni.

Vannak a trollok, és az Anti trollok, 80% felett, akik szintén trollok, mert csak oda írnak, ahol tuti a siker, és azt amit elfogadnak. Igazi manipulator trollok. Ez az életük, nehogy lejjebb menjen a %. Csak sablon válaszokat adnak.

2017. máj. 31. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
#6: Jé, jó megtudni férfiként a gyk-n, hogy nem vagyok férfi.
2017. máj. 31. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
#8: a "túlnyomó többségünk" kifejezés jelentése megvan, vagy magyarázzam?
2017. máj. 31. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
50%

Ilyet, nagyrészt a nők ajánlanak, a női logikából kiindulva.

Ahogy beszélgetünk a baráti körben, mindenkit hidegen hagy a szexi fehérnemű, illatos mécses és társaik. A párjainkat, önmagáért szeretjük, kívánjuk és nem valami, csilivili külsőségekért.

2017. máj. 31. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!