Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy frissen szabadult, börtönv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy frissen szabadult, börtönviselt ember milyen esetben látja meg benned a nőt? Mitől leszel neki szimpi? Nem lesz bent az összes egy idő után homokos?

Figyelt kérdés
2017. dec. 16. 18:49
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
85%
Bszki, én annyira remélem, hogy ezek a sittes kérdések ugyanattól az embertől vannak, és nem ennyi bűnöző szabadul naponta.
2017. dec. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Miért kellett ülnie?
2017. dec. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
79%

Pedig ezt egy rendes csávótól is megkapnád, akár hiszed, akár nem. Nem lehet, hogy az értékítéleteddel van baj és a rendes csávók nem is voltak rendesek?

31/f

2017. dec. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
84%
Borton viselt lelkileg labilis , ha jozanul nem is piasan ki jon.
2017. dec. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
77%
Nem az összes börtönviselt ember hulladék...maradjunk ennyiben.
2017. dec. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

sajna igazatok van....


11: jót röhögtem, de valszeg igen, én tettem fel több kérdést a témában, nem ennyi szabadul ki pest megye szerte naponta. Na persze NEM AZ ÖSSZESET, szóval a többiek nevében nem tudok nyilatkozni.


12: Nem tudom. Biztos , hogy nem nőbántó. Szerintem betörés vagy adócsalás.


13: Nem hiszem, hogy az értékítéletemmel lenne baj, sőt meg is védem most magamat, mert ilyen témával korábban már foglalkoztam. Az tény, hogy a volt pasijaim viszont NEM voltak rendesek. Ergo akkor miért nem találok rendeset és ők mért nem voltak velem szemben azok?


14: Én is ettől félek.... hogy utólag jön ki valami, amit már én is korábban tapasztaltam, és hamar le fog hullani a jótékony, sokmindent elfedő rózsaszín máz...


15: Bár igazad lenne!

2017. dec. 17. 08:32
 17/24 anonim ***** válasza:
66%

"12: Nem tudom. Biztos , hogy nem nőbántó. Szerintem betörés vagy adócsalás. "


Előbb ezt kéne pontosan megtudnod. Az adócsalás még csak csak...., de a betörés erőszakos cselekedet.

2017. dec. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Ha annyira őszinte miért nem vallotta be hogy miért ült?
2017. dec. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Szóval ha valaki nem nőhöz tör be az màr szerinted rendes csávó? :)
2017. dec. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

18: igazad van, habár az hogy ült, a legelső alkalommal derült ki, mert véletlenül kicsúszott a száján


19: nem ezt mondtam. Persze, hogy a férfiaknak és a nőknek egyenlő jogaik vannak. De mai elvakult világban nagy előny , ha valaki nem nőverő. Ez most csúnyán hangzik, de saját bőrén tapasztalja meg az ember, akkor már korántsem mulatságos. És lehet, hogy a következő meg pont az lett volna. Bár ez egy kicsit kezd úgy hangzani, mintha védeném nem? XDDD

2017. dec. 17. 17:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!