Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha valaki az "igazit" keresi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki az "igazit" keresi, akkor azt olyan személyben is megtalálhatja aki pár dologban különbözik tőle?

Figyelt kérdés

Van amiben különbözik , van amiben ugyanolyan.

Vagy az "igazi" azért az , mert nincsenek egyáltalán különbségek?


2017. dec. 19. 18:08
 1/10 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem így ahogy mondod.

De az is tény, hogy bennem és páromban 5 év alatt annyi különbség derült csak ki, és az a legnagyobb, hogy ő szereti a dinnyét, én meg nem, és ez sok dolgot megkönnyít h ilyenek vagyunk :D

2017. dec. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Az összefüggéseket nem értem. Számomra az az igazi, akivel jól érzem magam és számíthatok rá. "Minden jó".
2017. dec. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 laonda38 válasza:

én is különbözök a páromtól.

én roma vagyok, a párom magyar származású.

ő nem nem kedvelte a romákat,akik sokan igy vannak,.

de mégis megszerettük egymást,.

és kamaftu van :)

2017. dec. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ha te megtalálnád az igazit aki minden megfelelő akkor fél éven belül otthagynád ugy hogy inkább ne ilyen paraméterekkel keress párt
2017. dec. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Gondolok amúgy egyszerűbb dolgokra is pl. az egyik ilyen filmet szeret a másik olyat

De pl. olyanokra is hogy az egyik vallásos a másik nem...vagy az egyik szereti a karácsonyt a másik nem foglalkozik vele annyira vagy nem tudom mit mondjak...szóval ilyen elvontabb különbségekre is gondolok


Vagy ha elfogadja a pár két tagja egymást amilyen , az az igazi? Vagy akkor már olyan mintha nem az igazi lenne?


Lehet butaságot kérdezek...de nem tudom.


Ami még érdekelne : mi a helyzet akkor ha amúgy különböznek de valaki a szerelme kedvéért mégis megtesz valamit amit amúgy nem? Pl. Elmegy vele egy programra ahova egyedül nem menne de nem is áll hozzá negatívan rögtön

2017. dec. 19. 18:38
 6/10 anonim ***** válasza:

én azt tartom hatékonynak ha kiegészítik egymást a felek..


mindegyik plusz lesz a másiknak és együtt sokra viszik


persze vallás, gyerekvállalás, stb kérdésekben egyezni kell de egy zárkózott-bőbeszédű, kitartó-feladós, ötlettelen-kreatív kapcsolat símán megy


ha meg vkit az igazinak nevezel az nem azért van mert ő született olyan ami neked kell hanem mert látod önzetlenül viszonozva a magad hozzácsiszolásába fektetett energiát..magyarul kb magánál jobban szeret és fordítva

2017. dec. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ebben is, de különböző személyiségű egyénben is megtalálhatja. Rajta múlik.
2017. dec. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
20:55 , konkrétan mire érted hogy rajta múlik?
2017. dec. 19. 21:03
 9/10 anonim ***** válasza:

A klasszikus értelemben vett igazi az az ember akivel nincs semmi dolgom, mivel egyformák vagyunk és ezért semmi munkába nem kerül elfogadnom/megértenem. Tehàt a klasszikus értelemben vett igazi, mindenkinek saját maga. Akin látod, hogy bár különbözött pár dologban, de veszi a fáradságot arra, hogy megismerje hogyan működsz, mit szeretsz, mit nem, mit gondolsz, mert lát benned valamit ami miatt félnék rád és tisztel, de nem irigyli tőled, te pedig ugyan így vagy vele, na ő az, akit keresni érdemes.

31/f

2017. dec. 20. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az előző barátommal sokban különböztunk. Másképp állt az élethez. A felfogása más volt ő a könnyen gyorsan sok pénzt típus, én meg ezt tudom hogy nem így működik. Ő kicsit a fellegekben járt én meg a racionalitás talaján álltam mindig is.


Ő pl abszolút ateista volt én katolikus.


Stb.


A szeretetigényünk is más volt.


De nem ezek miatt mentünk szét 3 év után. Viszont így visszagondolva úgy érzem hogy ezek mind gondot jelentettek volna a későbbiekben. Túl nagy különbségek voltak.


Amúgy az igazi nem azt jelenti hogy 100%ban egyeztek. Az igazi az akinek a hibáit idegesítő szokásait eltero szokásait is elviseled, kompromisszumot kötsz vele, elfogadod úgy ahogy van :)


24N

2017. dec. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!