Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondogatják itt sokszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondogatják itt sokszor hogy ad lejjebb az igényeket, amikor egyszerűen ez hülyeség, hiszen mindenki megtalálhatja a neki tetsző párját?

Figyelt kérdés

Magasak az igényeim valóban, lehet többet várok el, mint amit nyújtani tudok, de akkor vagyok boldog ha nekem tetsző párom van.

Igen nagoyn vékony, alacsony 166 cm-es pasi vagyok, igen 32 évesen még szüleimmel élek, nincs magas jövedelmem (147 ezer nettó) és vannak igényeim, fontos törődő kedves intelligens csinos barátnőm legyen.

Igen valóban borzasztó nehéz volt megtalálni, 6 évig voltam szingli, de most fél éve megtaláltam végre a nekem tetsző nőt.

Pont olyan, amilyenre vágytam, csinos, jól néz ki, de ha hallgattam volna az itteni felhasználókra és lejjebb adtam volna az igényeimet, akkor azzal a nővel boldogtalan lettem volna és a mostani szerelmemet lehet meg sem találtam volna.


2017. ápr. 26. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Szerinted te pont olyan vagy, mint amilyet a barátnőd akart? Vagy megalkuvás vagy neki?
2017. ápr. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1. Igen, oda van értem, egész nap nevetünk, imádja a humorom, naponta több órát beszélgetünk, abszolút úgy érzi én vagyok neki a tökéletes férfi!!!! igazi lelki társa talált bennem!!!
2017. ápr. 26. 18:00
 3/6 anonim ***** válasza:
62%

Ha ennyire rohadt boldogok lennétek, és ennyire biztos lennél benne, hogy te vagy a tökéletes férfi a csajodnak, akkor most nem írogatnál ide.

De ide írogatsz, mert még mindig egy önbizalomhiányos, frusztált ember vagy a magasságod, a vékonyságod, meg a fizetésed miatt.


És ha neadjisten a barátnőd, akiről te magad is tudod, hogy nem vagy számára tökéletes, majd elhagy(ne így legyen, nem kívánok rosszat), akkor majd jössz ide írogatni a kérdéseket, hogy a nők miért csak a magas, pénzes, izmos palikra buknak.

2017. ápr. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#32 as a lényegre tapintott.



Amúgy ezen az oldal szerint már 16x kellett volna öngyilkosnak lennem. ezek után kit érdekel, hogy ki mit mondd.

2017. ápr. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Amúgy ezen az oldal szerint már 16x kellett volna öngyilkosnak lennem


Miért kéne öngyilkosnak lenned

2017. ápr. 26. 18:26
 6/6 anonim ***** válasza:

A kérdés második felével nem értek egyet, ezzel: "mindenki megtalálhatja a neki tetsző párját".

Ez a kijelentés nem igaz,mások is,de én magam vagyok rá a cáfolat,ha kell rá egyáltalán. :)

Ilyen nincsen,én például pontosan tudom,hogy esélyem sincsen a nőknél,és nem lesz soha barátnőm.

Mert nem születtem helyesnek,jó genetikával és így még soha esélyt sem kaptam nőktől...

25/F

2017. ápr. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!